Paskutinis žiemos mėnuo yra labai niūrus, nes vasaris dažnai būna labiausiai debesuotas metų mėnuo. Saulės trūkumas, ledinis vėjas ir ekstremalios temperatūros nepalankiai veiks visų žmonių nuotaiką ir savijautą. Šukuosenos pokyčiai palankiomis žiemos mėnesio dienomis galės padėti praskaidrinti jūsų nuotaiką.

REKLAMA

Nauja šukuosena – tai ne tik paprastas įvaizdžio pakeitimas, bet ir puiki galimybė atsikratyti daugybės problemų. Astrologijos ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į jų patarimus ir pasirinkti tinkamiausias dienas plaukų kirpimui. Nakties šviesulio energija padės pritraukti reikiamus gyvenimo pokyčius, o graži šukuosena pakels ne tik nuotaiką, bet ir savivertę.

REKLAMA

Vasario 1 d.: pilnėjantis naktinis Mėnulis pirmąją vasario dieną praleis Dvynių žvaigždyne. Jei plaukus kirpsite šią dieną, tai nebus naudinga jūsų plaukams, ir šukuosena neilgai išlaikys savo formą. Ši diena bus skirta priežiūros procedūroms ir aktyviam gyvenimo būdui.

Vasario 2 ir 3 d.: vis pilnėjantis Mėnulis tebebus Vėžio žvaigždyne, todėl tomis dienomis bus tinkamas metas susitikti su stilistu. Atlikti pokyčius bus naudinga jūsų energijai, o nauja šukuosena pritrauks supratimą ir laimę.

REKLAMA

Vasario 4, 5 ir 6 d.: Mėnulis persikels į Liūto žvaigždyną. Plaukų kirpimas bus palankus tik vasario 6 dieną, kai praeis Mėnulio pilnatis. 4-ąją ir 5-ąją plaukų sruogų kirpimas gali reikšti ramybės praradimą ir mažų rūpesčių atsiradimą.

Vasario 7 ir 8 d.: Mėnulis toliau dils, pereidamas į Mergelės žvaigždyną. Astrologai vasario 8 dieną vadina geriausia plaukų kirpimo data. Vasario 7 dieną apsilankymą pas stilistą verta pakeisti namuose atliekamomis grožio procedūromis naudojant natūralią kosmetiką.

REKLAMA

Vasario 9, 10 ir 11 d.: dylantis Mėnulis tris dienas praleis Svarstyklių žvaigždyne. Astrologai rekomenduoja kirptis plaukus vasario 10 ir 11 dienomis, kad į savo gyvenimą pritrauktumėte pinigų ir pagarbą. Plaukų šukuosenos keitimas vasario 9 dieną gali būti susijęs su smulkiais rūpesčiais ir netikrumu, kurie trukdys įgyvendinti drąsius planus ir puoselėjamus troškimus.

REKLAMA

Vasario 12 ir 13 d.: dylantis Mėnulis persikels į Skorpiono žvaigždyną. Tai bus netinkamas metas permainoms, nes grės didelė tikimybė prarasti aplinkinių pasitikėjimą ir imtis neapgalvotų veiksmų. Plaukų kirpimą verta pakeisti priežiūros procedūromis, kurių metu būtų tikslinga naudoti stiprinančius vaistažolių nuovirus.

Vasario 14 ir 15 d.: dylantis Mėnulis jungsis su Šauliu ir dovanos dviprasmišką energiją, kuria reikėtų naudotis išmintingai. Pavyzdžiui, vasario 14 dieną nusikirpus plaukus gali kilti ginčų ir nesutarimų šeimoje, o 15 dieną – gali pagerėti jūsų nuotaika ir savijauta.

REKLAMA

Vasario 16 ir 17 d.: dylantis Mėnulis persikels į Ožiaragio žvaigždyną. Plaukų kirpimas šiomis dienomis neturės įtakos jūsų plaukų būklei, tačiau jie augs lėčiau. Rytinės valandos kirpimui bus tinkamesnės nei vakarinės.

Vasario 18 ir 19 d.: paskutinę dieną prieš jaunatį naktinis Mėnulis praleis Vandenio žvaigždyne. Tai nebus tinkamas metas drastiškiems išvaizdos pokyčiams, tačiau galima šiuo metus bus šiek tiek patrumpinti plaukus. Dėl to plaukų galiukai neskilinės.

REKLAMA

Vasario 20 ir 21 d.: vasario 20 dieną bus Mėnulio jaunatis, todėl dėl susilpnėjusio biologinio lauko bus nepatartina kirpti plaukus. Geriau tai atidėti iki vasario 21 dienos, kai Mėnulis pateks į Žuvų žvaigždyną.

REKLAMA

Vasario 22 ir 23 d.: esant pilnėjančiam Mėnuliui Avino žvaigždyne, nebus tinkamas metas keisti šukuoseną. Nauja šukuosena gali sukelti dirglumą ir agresiją, todėl astrologai rekomenduoja neatlikinėti šiomis dienomis bet kokių plaukų priežiūros procedūrų.

Vasario 24, 25 ir 26 d.: pilnėjančio naktinio šviesuolio buvimo Jaučio žvaigždyne metu bus lengviau pritraukti materialinę gerovę. Ryškus įvaizdis taps raktu į puikią nuotaiką bei gerokai padidins savigarbą.

Vasario 27 ir 28 d.: paskutines vasario mėnesio dienas Mėnulis praleis Dvynių žvaigždyne. Šiomis dienomis atliktas kirpimas gali nepatikti jau po poros valandų išėjus iš salono, vadinasi, nereikėtų rizikuoti ir pasiduoti momentinėms užgaidoms keisti įvaizdį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].