2023 metų rugsėjo mėnesio galios dienos

Galios dienos yra efektyviausios mėnesio dienos. Astrologai atskleidė, kurias rugsėjo dienas galima laikyti pozityviomis ir pasidalino nuomone, kodėl jos tokiomis taps.

REKLAMA

Rugsėjo mėnesį bus net penkios galios dienos ir tik viena pavojinga diena. Kalbant apie palankias dienas, rekomenduojame apie jas daugiau sužinoti ir perskaityti šį straipsnį.

REKLAMA

Rugsėjo 4 d. – Venera baigs retrogradinį judėjimą

Ši planeta retrogradinėje būsenoje žymiai pablogina tokias sritis kaip meilė, fizinis aktyvumas, sveikata. Rugsėjo 4 dieną viskas pasikeis – Venera vėl taps mūsų drauge. Rugsėjo 4 dieną galite tikėtis atsikratyti negalavimų, taip pat įgauti jėgų. Šią dieną daugeliui iš mūsų pavyks sutikti malonų žmogų. Tai geras laikas romantikai.

Rugsėjo 9 d. – veidrodinė data

Pirmoji rudens veidrodinė data daugeliui iš mūsų bus puiki diena užbaigti pradėtus darbus nepaisant sunkumų. Galbūt skaičius devyni suteiks mums daug energijos nuveikti ką nors itin svarbaus, ypač jei prieš tai nebuvo galima suprasti, kaip tiksliai pasiekti norimą rezultatą. Šis skaičius duos užuominų, suteiks motyvacijos ir valios.

REKLAMA

Rugsėjo 15 d. – Merkurijus pradeda retrogradinį judėjimą

Merkurijaus retrogradas dažniausiai pablogina darbo ir finansų sferas. Taip pat laikotarpiais, kai ši planeta juda priešinga kryptimi, žmonėms tampa sunkiau bendrauti, rasti bendrą kalbą ir pasitikėti vieni kitais. Rugsėjo 15 dieną visa tai pagaliau pasikeis į gerąją pusę. Atsiras bendrų dalykų, o darbe situacija ims gerėti. Tai nušvitimo ir bendravimo diena.

Rugsėjo 19 d. – Saulė opoziciniame Neptūne

Tai puiki diena naujai pradžiai. Neptūnas bandys mus pakeisti į gerąją pusę. Jis darys tai labai švelniai ir neįkyriai. Šią dieną daugelis iš mūsų turės jėgų atsikratyti žalingų įpročių.

REKLAMA

Rugsėjo 23 d. – rudens lygiadienis

Rudens lygiadienis yra ta diena, kai galime tapti geresni. Rugsėjo 23-ioji bus itin darni ir pozityvi diena, kurioje puikiai derės Saulė ir Mėnulis. Mus supančios erdvės energija prisipildys meile, šiluma. Tai puiki diena pabandyti apsivalyti nuo blogų minčių ir negatyvo.

Galios dienos

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.