Finansinės bėdos dažnai mus išveja iš komforto zonos ir verčia nerimauti. Pasistenkite vadovautis finansinio kalendoriaus pagal Mėnulį rekomendacijomis, kad šį birželio mėnesį jums būtų lengviau išlaikyti sėkmę ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

REKLAMA

Birželio 1, 2 d.: pirmosios dvi vasaros dienos praeis globojamos pilnėjančio Mėnulio Skorpiono ženkle. Šiuo laikotarpiu bet kuri mūsų klaida gali brangiai kainuoti, todėl astrologai pataria nerizikuoti ir būti itin atsargiems įsigyjant pirkinius.

Kas Zodiako ženklams padės pritraukti finansinę sėkmę?

REKLAMA

Birželio 3, 4 d.: 3-ioji – paskutinė pilnėjančio Mėnulio diena. Ji praeis Ugnies stichijos globoje, kuriai atstovauja Šaulys. Tai viena geriausių dienų dalykinėms kelionėms ir naujo verslo pradžiai. Birželio 4 diena – pavojinga diena. Per šios dienos pilnatį patartina atidėti į šalį visus finansinius reikalus.

Birželio 5, 6 d.: pirmosios dvi dylančio Mėnulio dienos praeis Ožiaragio ženkle. Tai neblogos dienos fiziniam darbui. Daugiausia pinigų galės uždirbti sportininkai, vairuotojai ir statybininkai.

REKLAMA

Birželio 7, 8 ir 9 d.: kitos trys dylančio Mėnulio dienos bus palankios mokslinei veiklai, kažkokių svarbių daiktų pirkimui. Astrologai pataria įsigyti statybinių medžiagų ir pirkti naujus baldus.

Birželio 10, 11 d.: Mėnuliui dylant Žuvų ženkle, bus galima ir net būtina užsiimti kūrybine ir menine veikla. Pajamų padidėjimas lauks tų, kurie sugebės nestandartiškai mąstyti.

REKLAMA

Birželio 12, 13 d.: dylantis Mėnulis Avino ženkle – tai finansinės sumaišties, vėluojančių mokėjimų metas. Jei norite išlikti ekonomiškai stabilūs, šias dvi dienas neturėtumėte niekam skolinti pinigų.

REKLAMA

Birželio 14 ir 15 d.: tai vienos geriausių dienų finansinei veiklai. Astrologai pataria šias dvi dienas skirti darbui, apsipirkimams ir prekybai. Taip pat galite drąsiai leisti pinigus sveikatai, pramogoms ir vizitams pas gydytojus.

Birželio 16, 17 ir 18 d.: 16-oji ir 17-oji bus paskutinės dylančio Mėnulio dienos. Joms lemta praeiti Dvynių globoje. Dėl šios priežasties astrologai pataria šiomis dviem dienomis niekam neduoti finansinių ir profesinių pažadų. Birželio 18 d. – jaunatis – bus tame pačiame ženkle. Ši diena bus dar pavojingesnė už dvi ankstesnes. 18-ąją geriau neišlaidauti, o skaičiuoti pinigus ir kruopščiai juos sudėti bus galima ir net būtina.

REKLAMA

Birželio 19, 20 d.: pilnėjantis Mėnulis Vėžio ženkle visada kelia finansinių problemų, tačiau atsižvelgiant į tai, kad Mėnulis šiomis dienomis tik pradės pilnėti, galima manyti, kad piniginiai rūpesčiai bus minimalūs.

Birželio 21, 22 ir 23 d.: augantis Mėnulis bus Liūto ženkle. Tai bus puikus metas padirbėti su savimi, spręsti įvairius piniginius klausimus, grąžinti skolas bei apmokėti sąskaitas. Darbas šiomis trimis dienomis taip pat bus labai naudingas.

REKLAMA

Birželio 24, 25 d.: tai ne pats palankiausias metas apsipirkimui, tačiau kalbant apie darbą, aktyvus Mėnulis bus Mergelių ženkle, todėl gali padėti teisingai pasirinkti reikiamą kelią. Dar geriau, jei tą pasirinkimą jau būsite padarę.

REKLAMA

Birželio 26, 27 d.: pilnėjantis Mėnulis Svarstyklių ženkle bus puikus laikotarpis pirkti naujus drabužius, baldus ir keisti savo stilių. Tai artimiausiu metu padidins jūsų finansinę sėkmę.

Birželio 28, 29 ir 30 d.: augantis Mėnulis Skorpiono ženkle – netinkamas metas išlaidauti, sunkiai dirbti ar visiškai nieko neveikti. Geriau bus sutelkti dėmesį į įsipareigojimus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.