Jei pasirinksite palankias spalio mėnesio dienas, įvaizdžio pakeitimas turės teigiamos įtakos jūsų savijautai ir plaukų būklei. 2022 metų spalio mėnesio Mėnulio kalendoriuje pateikiami astrologų patarimai, kada reikėtų apsilankyti pas stilistą ir pakeisti plaukų spalvą.

REKLAMA

Planuojant vizitą pas stilistą, svarbu pasirinkti palankų tam tikrą laiką, kad galėtumėte būti įsitikinę, jog jūsų įvaizdžio pakeitimas bus sėkmingas ir spalviškai optimalus. Ekspertai pataria naudotis šiuo Mėnulio kalendoriumi, kad tiksliai žinotumėte, kurios spalio mėnesio dienos tinkamos plaukų dažymui, o kada geriau procedūrą atidėti ir pasirūpinti savo plaukais būnant namuose.

REKLAMA

Spalio 1 d.: pirmąją spalio dieną pilnėjantis Mėnulis praleis Šaulio žvaigždyne. Šeštadienis – gera plaukų dažymo diena, jei pasirinksite pirmąją dienos pusę. Pasikeitimas tiks tiems, kurie svajoja apie pokyčius ir yra pasirengę pakeisti savo gyvenimą.

Spalio 2, 3 ir 4 d.: Mėnulis bus Ožiaragio žvaigždyne. Pirmąsias dvi dienas palanku keisti savo įvaizdį: tamsūs ir raudoni atspalviai padės pritraukti sėkmę. Astrologai rekomenduoja spalio 4 dieną užsiimti plaukų priežiūros procedūromis ir pasidaryti plaukų kaukes, kad sustiprintumėte savo plaukus.

REKLAMA

Spalio 5, 6 d.: Mėnulis persikels į Vandenio žvaigždyną ir toliau pilnės. Šiomis dienomis plaukų dažymas bus netinkamas, nes išaugs tikimybė sugadinti plaukus arba pasirinkti netinkamą spalvą, kuri netrukus taps nuobodi. Trečiadienį ir ketvirtadienį taip pat galima plaukus plauti žolelių užpilais.

REKLAMA

Spalio 7-8 d.: augantis Mėnulis bus Žuvų žvaigždyne, todėl plaukų dažymas sustiprins pasitikėjimą savimi ir turės teigiamos įtakos jūsų savijautai. Geriausia naudoti natūralias spalvas ir švelnius dažus, kurie nepakenks jūsų plaukams.

Spalio 9, 10 d.: spalio 9 dieną pilnatis pasižymės stipria erdvine energija, kurią sustiprins Avino žvaigždynas. Plaukų dažymas tokiu metu gali iššaukti nuotaikų svyravimų sutrikimus. 10 dieną, kai Mėnulis ims dilti, plaukus geriau dažyti šviesesniais atspalviais, kad rastumėte harmoniją ir pusiausvyrą.

REKLAMA

Spalio 11 ir 12 d.: Mėnulis toliau dils, pereidamas į Jaučio žvaigždyną. Tai geras metas dažyti plaukus, tačiau astrologai pataria naudoti natūralius dažus, kad išvengtumėte plaukų galiukų skilinėjimo ir pleiskanų.

Spalio 13, 14 ir 15 d. Mėnulis tris dienas praleis Dvynių žvaigždyne. Šios dienos bus tinkamos drąsiems eksperimentams ir dažymui ryškiomis spalvomis. Atlikę pokyčius, įgausite energijos ryžtingiems veiksmams ir drąsos pritraukti teigiamus pokyčius.

REKLAMA

Spalio 16, 17 d.: Mėnulis persikels į Vėžio žvaigždyną ir toliau praradinės savo jėgą. Tai geras metas plaukų priežiūrai, tačiau geriau atsisakyti plaukų dažymo. Dėl drastiško jų pasikeitimo gali apimti depresija.

Spalio 18, 19 ir 20 d.: Mėnulis bus Liūto žvaigždyne, o šios konjunkcijos energija palanki įvairioms plaukų spalvoms. Naujas įvaizdis suteiks optimizmo ir padės rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Astrologai rekomenduoja drastiškai nekeisti jo, o dažyti plaukus artimesniu natūraliam atspalviu.

REKLAMA

Spalio 21, 22 d.: Mėnulis bus Mergelės žvaigždyne – tai bus harmoningas metas, kai galėsite apsilankyti pas stilistą, pakoreguoti savo plaukų šaknis, taip pat rinktis sudėtingus dažymo būdus. Naujas stilius taps jūsų vizitine kortele ir suteiks pasitikėjimo savimi.

REKLAMA

Spalio 23, 24 d.: dylantis Mėnulis persikels į Svarstyklių žvaigždyną. Tai bus netinkamas metas keisti plaukų spalvą. Šiuo laikotarpiu turėtumėte daugiau laiko skirti gerai savijautai ir ligų prevencijai bei stiprinti savo imunitetą.

Spalio 25, 26 ir 27 d.: spalio 25 dieną Skorpiono žvaigždyne įvyks jaunatis. Šiomis dienomis plaukų dažymas pažadins miegančius talentus, suteiks jėgų būti aktyviems ir pritrauks sėkmingų pokyčių.

REKLAMA

Spalio 28-29 d.: Šaulio žvaigždyne pilnėjant Mėnuliui, nebus tinkamas metas dažyti plaukus. Plaukų dažymas šiomis dienomis gali sukelti nuotaikų svyravimus, kurie neleis jums priimti teisingų sprendimų.

Spalio 30, 31 d.: esant pilnėjančiam Mėnuliui Ožiaragio žvaigždyne, bus tinkamas metas keisti plaukų spalvą. Paskutinėmis spalio mėnesio dienomis galite susitarti su stilistu dėl išvaizdos keitimo, naujo atspalvio arba grįžti prie savo natūralios plaukų spalvos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].