Graži ir prižiūrėta išvaizda traukia dėmesį, suteikia jėgų ir kelia pasitikėjimą savimi. Pagal 2022 metų liepos mėnesio Mėnulio kalendoriaus rekomendacijas bus lengviau pasirinkti tinkamą laiką plaukams dažyti ir savo išvaizdai keisti.

Gražus vasaros metas – tai transformacijos metas. Plaukų dažymas šių metų liepą bus sėkmingas, jei laikysitės astrologų patarimų. Norint sėkmingai pakeisti įvaizdį, astrologijos ekspertai pataria iš anksto nustatyti norimą plaukų atspalvį ir pasirinkti patikimus specialistus. Jie įgyvendins drąsias svajones, nepažeisdami jūsų garbanų, taip pat padės išsirinkti priežiūros priemones, kad pasirinkta spalva išliktų ilgą laiką.

Liepos 1, 2 ir 3 d.: pilnėjantis Mėnulis Liūto žvaigždyne – tinkamas metas drąsiems eksperimentams. Šiomis dienomis plaukus galima bus dažyti bet kokia spalva, tačiau nereikėtų pamiršti ir apie kaktos priežiūrą. Ryški vasaros saulė nepagaili jūsų sruogų, todėl svarbu naudoti drėkinamąsias ir atgaivinamąsias kaukes.

Liepos 4-5 d.: Mėnulis persikels į Mergelės žvaigždyną, ir šis laikas taip pat bus palankus permainoms. Dažymas tamsesniais atspalviais bus tinkamas pasirinkimas, ir leis jums sutelkti dėmesį į rimtas užduotis.

Liepos 6, 7 d.: pilnėjančio Mėnulio ir Svarstyklių žvaigždyno konjunkcija – ne pats geriausias metas išvaizdos pokyčiams. Astrologai rekomenduoja nedažyti plaukų ir plaukų galiukų. Toks atsisakymas padės išsaugoti natūralų plaukų stiprumą ir spindesį.

Liepos 8, 9 d.: naktinis šviesulys toliau augs ir šias dienas praleis Skorpiono žvaigždyne. Plaukų dažymas bus netinkamas ir sukels galvos skausmą bei nedidelius organizmo sutrikimus.

Liepos 10, 11 d.: Šaulio žvaigždyne esančio augančio Mėnulio įtakoje bus galima dažyti plaukus, tačiau ryškūs atspalviai bus netinkami ir nepadės siekti norimų tikslų. Astrologai rekomenduoja rinktis natūralius rusvus arba medaus atspalvius, kad pritrauktumėte sėkmę.

Liepos 12, 13 d.: abi dienas Mėnulis praleis Ožiaragio žvaigždyne, o 13 d. bus pilnatis. Šios dienos nebus tinkamos plaukų dažymui, nes gali susilpninti biologinį lauką. Antradienį ir trečiadienį geriausia praleisti besirūpinant grožiu ir mityba, kad išliktumėte gražūs ir žvalūs.

Liepos 14, 15 d.: Mėnulis pradės dilti Vandenio žvaigždyne. Dažyti natūraliais dažais leidžiama 14-ąją, o liepos 15-oji bus kritinė diena, kada reikia atlikti plaukų dažymą itin kruopščiai.

Liepos 16, 17 ir 18 d.: Mėnulis pamažu pereis į Žuvų žvaigždyną. Ši sąjunga nebus tinkama emociniam fonui, todėl plaukų dažymas nebus gera idėja. Naujasis atspalvis vargu ar ilgai džiugins.

Liepos 19, 20 d.: Mėnulis Avino žvaigždyne – nestabilus metas, todėl plaukus turėtų dažyti tik profesionalai. Tamsūs tonai bus naudingi jūsų emocinei savijautai, o tai padės išvengti neapgalvotų žingsnių.

Liepos 21, 22 d.: Mėnulis jaunės, pereidamas į Jaučio žvaigždyną. Dažydami plaukus, jausitės pakylėtai ir gaiviai. Astrologai rekomenduoja šviesesnius atspalvius, kad pritrauktumėte finansinę sėkmę.

Liepos 23, 24 ir 25 d.: Mėnulis Dvynių žvaigždyne ir toliau praradinės savo galią, todėl jo energija nebus labai palanki jūsų emocijoms ir nuotaikai. Plaukų dažymą geriau kuriam laikui atidėti ir stiprinti juos naudojant liaudiškus metodus.

Liepos 26, 27 d.: Mėnulis persikels į Vėžio žvaigždyną, ir šis metas bus palankus permainoms. Plaukų dažymas suteiks teigiamų emocijų, tačiau nereikėtų dažyti plaukų namuose. Stilisto paslaugos tikrai atsipirks, o nauja išvaizda galėsite džiaugtis ilgai.

Liepos 28, 29 ir 30 d.: Mėnulis persikels į Liūto žvaigždyną, o 28 d. bus jaunatis. Šią dieną, kaip ir liepos 29 d., plaukų dažymas kenkia biologiniam laukui. Liepos 30 d. galite pakeisti savo įvaizdį ir pasidžiaugti nauja išvaizda.

Liepos 31 d.: Mėnulis Mergelės žvaigždyne – neutrali diena. Šią dieną geriau apsieiti be eksperimentų ir dažyti plaukus tausojančiais dažais. Astrologai rekomenduoja rinktis atspalvį, kuris praeityje padėjo pritraukti sėkmę.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].