19-metė laukėsi dvynių, tačiau ultragarsas atskleidė šį tą netikėto...

Charlene Medlicott buvo tik 15 metų, kai jai buvo diagnozuota liga, sukelianti kiaušidžių cistas.

Gydytojai pasakė, kad ji niekada negalės susilaukti vaikų natūraliai. Pražūtinga žinia 15 metų jaunai merginai.

Tačiau kai 19-metė Charlene Medlicott ir jos vyras Markas sužinojo apie nėštumą, jie buvo sužavėti.

Kadangi Charlene buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas, pora nemanė, kad nėštumas iš viso įmanomas. Dėl šios ligos kiaušidėse susidaro cistos, kurios labai apsunkina nėštumą.

Pats nėštumo faktas gali būti laikomas stebuklu, tačiau kai Charlene ir Markas sužinojo, kad ji laukiasi dvynių, jie negalėjo patikėti savo laime!

Tačiau po kito ultragarsinio tyrimo jie patyrė tikrą šoką.

Gimdoje iškart po poros dvynių medikai pastebėjo dar du veidus. Paaiškėjo, kad Charlene, kuri negalėjo pastoti, laukėsi ketvertuko!

Tai britų porą labai nustebino. Jie negalėjo patikėti, kad tai tiesa.

Tuo tarpu po kelių mėnesių Charlene pagimdė keturias sveikas mergaites: Gracie-Lou, Rosaline, Amalia-Rose ir Eveylynn.

Mergaitės gimė 2011 m. gruodžio mėn., O Charlene tapo jauniausia moterimi Didžiojoje Britanijoje, pagimdžiusi ketvertuką.

Šis nėštumas buvo išskirtinis dar dėl vienos priežasties – mergaitės yra identiškos.

„Aš visada žinojau, kad mano mergaitės yra ypatingos“, – sakė Charlene Daily Mail. “Tačiau dabar paaiškėjo, kad jos yra ir nuostabios.”

dvynių

Susipažinkite su 4 metų modeliu, turinčiu Dauno sindromą!

Susipažinkite su 4 metų modeliu, turinčiu Dauno sindromą!

Francesca yra 4 metų mergaitė, kuri užtikrintai vaikšto kiekvieną dieną ir išgarsėja. Ji jau žengė svarbius didelius žingsnius savo gyvenime. Šis standartus pažeidžiantis modelis turi Dauno sindromą ir šypsena laimėjo daugelio širdis.

Mes nusprendėme pasidalinti su jumis žavia Francesca istorija.

Gimė būti žvaigžde!

Nuo pat pradžių Francesca stebino mados pasaulį ir fotografijos industriją. Netrukus po atvykimo ji tapo pirmuoju Maltos vaiku, laimėjusiu provincijos mados konkursą ir apdovanojimą „Geriausiai augantis supermodelis“.

Dauno

Dauno

Iki 4 metų ji jau buvo gerai žinoma

Praėjusiais metais Francesca Rausi sulaukė šiltų publikos plojimų, eidama į labdaros mados šou. Parodoje modeliai vaikščiojo šalia modelių su negalia, o Francesca scenoje vaikščiojo su Madeline Stuart – pirmuoju pasaulyje supermodeliu su Dauno sindromu.

Dauno

Jos mama labai didžiuojasi savo dukra

Kaip ir Madeline, Francesca nori būti supermodeliu, o mama įsitikinusi, kad dukra pasieks savo tikslą. Interviu „Metro“ jos motina sakė, kad Francesca nuo vaikystės galėjo vaikščioti podiumu.

Dauno

Motina taip pat sakė, kad eidama į sceną dukros akyse matė laimę: „Tai priverčia jaustis tarsi atskirtai nuo pasaulio“. Nepaisant Dauno sindromo, ši mergina sako savo bendraamžiams, kad visi yra gražūs savaip. Be modeliavimo, ji mėgsta ir baletą. Ji taip pat mėgsta eiti į paplūdimį ir žaisti su savo lėlėmis.

Dauno

Mergaitė nebuvo priimta į darželį, nes buvo kitokia ir tai pakeitė jos gyvenimą

Mergaitė nebuvo priimta į darželį, nes buvo kitokia ir tai pakeitė jos gyvenimą

Kai Noelia Garella mama, eidama į vaikų darželį, iš vadovės išgirdo, kad „jie nepriims monstrų“, ji nesitikėjo, kiek tai paveiks dukters gyvenimą. Kiekvienai mamai labai sunku išgirsti, kad jos vaikas yra kažkur nepriimamas. Mergaitė buvo nepriimta į daugelį darželių, nes buvo kitokia. Vis dėlto, tėvai nė nenumanė, kaip tai paveiks dukros gyvenimą.

Būdama kelių metų, Noella jau turėjo susikūrusi labai tikslius ateities planus. Ji norėjo būti darželio auklėtoja. Net žiaurus darželio vadovės komentaras, kurį ji girdėjo, nepakeitė jos sprendimo. Laimei, kito darželio darbuotojai buvo daug atviresni, ir Noella, turinti Dauno sindromą, buvo priimta. Ji greitai atsidūrė tarp kitų vaikų ir mėgo leisti laiką su jais darželyje. Ir liko ten!

mergaitė

Suaugusiai Noelia taip pat patiko būti šalia vaikų. Ji svajojo tapti darželio auklėtoja. Argentinoje dar niekas negirdėjo apie Dauno sindromu sergantį žmogų, kuris dirbtų darželyje. Noella buvo pasiryžusi išpildyti savo svajones ir po 3 metų mokymosi gavo visus reikiamus leidimus dirbti šį darbą.

2012 m. ji buvo priimta į vieną iš darželių bandomajam laikotarpiui. Daugelis žmonių stebėjosi ir buvo kritiškai nusiteikę, kaipgi neįgalus asmuo prižiūrės vaikus? Taip pat bijota vaikų reakcijos. Tačiau realybė pranoko visų lūkesčius, nes vaikai pamilsta Noellą iš pirmo žvilgsnio!

mergaitė

Iš pradžių jos užduotis buvo tik skaityti vaikams knygas, tačiau labai greitai visi įsitikino, kad jis puikiai atlieka ir kitas užduotis. Šiuo metu jai priklauso trys vaikų grupės. Noella džiaugiasi savo darbu ir kiekvieną rytą laukia dienos pradžios. Kai berniukas su Dauno sindromu prisijungė prie vienos iš jos grupių, Noella ir visi kiti jautė, kad jis yra tinkamoje vietoje.

Dabar Noellai jau 31 metai ir ji draugauja su Nikolu, kuris taip pat serga Dauno sindromu. Pora gyvena kartu ir svajoja sukurti šeimą. Dėl atkaklumo, sunkaus darbo ir artimųjų palaikymo, mažoji mergaitė išpildė savo svajonę ir tapo nuostabia moterimi!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].