Ji moka būti garsi, išlaikydama tylą!

Visi turime tam tikrų pomėgių, tačiau kai kurie žmonės įpratę atidžiai stebėti viską, ką daro. Ši aistra juos išskiria iš kitų, leidžia jiems gyventi aktyviau, ir tiesiog daryti viską kitaip. Šiuo atžvilgiu ypač ryškiai išsiskiria moterys.

 1. Ji viską daro su ypatingu uolumu.

Nesvarbu, kas tai: maisto gaminimas ar noras išvirti kavą prieš darbą. Aistringa moteris su ypatingu uolumu gali atlikti kasdieniškiausias procedūras.

Ji moka išreikšti save savo veiksmų sąskaita, aiškiai parodydama, ko nori. Bet visa tai nebus pateikta įkyriai ar pateikus konkretų reikalavimą. Ji pasižymi švelniu charakterio kietumu, kurio sunku nepastebėti.

 1. Ji daug šypsosi.

Aistringa moteris moka nuoširdžiai parodyti savo emocijas. Jei ji dėl kažko jaudinasi ar tiesiog džiaugiasi, tai atsispindi ir jos veido išraiškose. Bet vis tiek vyrauja gera nuotaika.

5 dalykai, kurių reikia atsikratyti rugsėjį, kad būtume laimingesni

Jos šypsena tarsi apšviečia viską aplinkui, o juokas yra toks užkrečiantis, kad sunku tam atsispirti.

 1. Ji moka būti dėkinga.

Kai aistringa moteris gyvenime gauna ką nors malonaus, pradedant dovanomis ir baigiant asmeninėmis sėkmėmis, ji sugeba padėkoti aplinkiniams.

O kartais žmogus persistengia ir tai jau ima panašėti į maniją.

Ji nieko nelaiko savaime suprantamu dalyku, niekada nepriskiria visų nuopelnų tik sau. Užtat ji dalijasi savo džiaugsmu ir vertina savo gerbėjų buvimą šalia.

 1. Ji moka kovoti.

Jei laukia mūšis ar problema, kurią reikia išspręsti, ji padarys viską, kad šios kliūtys būtų įveiktos. Ji kovoja ir pasirodo konkurencinga, tačiau to nedaro savanaudiškai.

Ar galite būti laimingi, nors esate vieniši? Tikrai taip!

Tokia moteris nesislėps nuo problemų. Ji norės jas išspręsti, kad rastų harmoniją.

 1. Ji yra puiki lovoje.

Žinoma, aistringa moteris išlaiko savo aistrą su partneriu, būdama vienumoje. Bet kuris jos poelgis jaudina: prisilietimas, žvilgsnis, bučiniai ir judesiai. Visa tai daroma natūraliai, grakščiai ir nuoširdžiai. Vyrai visada prisimins intymumą su aistringa moterimi.

 1. Ji išskirtinai stipriai siekia savo tikslo.

Aistringai moteriai niekas netrukdo pasiekti savo tikslo. Kai ji vykdo tai, ko jai reikia, ar tai būtų dalyvavimas akcijoje, ar bilietų pirkimas į jau visiškai parduotą koncertą, ji sugeba pasiekti tai, ko nori, bet kokiomis būtinomis priemonėmis.

 1. Ji nuoširdžiai myli.

Tai, kaip ji įsimyli, yra gana poetiška. Ji priklauso tam žmonių tipui, kurie įpratę atiduoti visą savo sielą dėl santykių, rodydama visą švelnumą ir rūpestį. Nesvarbu, ar tai draugas, ar šeimos narys, ar romantiškas partneris, ji tikrai moka puikiai parodyti savo meilę.

 1. Ji moka būti garsiai, išlaikydama tylą.

Kai aistringa moteris tyli, galite tai pajausti. Niekada nesuprasite, kas vyksta jos mintyse: ji šią akimirką pyksta, liūdi, ar tiesiog išgyvena ramybės akimirką. Tačiau ši tyla jus jaudina ir galvojate apie jos kitą žingsnį.

 1. Ji mėgsta riziką.

Aistringa moteris puikiai žino bet kokio įsipareigojimo pasekmes. Bet ji jų nė velnio neduoda! Ji verčiau išbandys ką nors naujo ir leis sau surizikuoti situacijoje, kai sėkmės tikimybė nebus tokia didelė. Ir net nesėkmės atveju ji vėl imsis reikalo, tačiau kitaip.

Nepažadinkite žvėries: 3 Zodiako ženklai, kurie neatleis, jei įskaudinsite jų artimuosius

Geriau bandyti dar kartą, nei susitaikyti su pralaimėjimu.

 1. Ji nori nuotykių.

Tokia moteris netikėtai gali užsinorėti šokti iš lėktuvo su parašiutu ar spontaniškai susiruošti į kokią nors kelionę. Ji visada ieško naujų nuotykių ir aštrių pojūčių savo gyvenime. Ir visa tai todėl, kad ji nori būti gyva.

 1. Ji nuolat keičiasi.

Aistringa moteris visada dirba su savo kūnu ir protu, daug laiko skiria saviugdai. Nes ji žino, kaip svarbu, kad be šio aspekto neįmanoma judėti į priekį ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.

 1. Ją veikia emocijos.

Kiekviena jos skleidžiama emocija gali jus sužeisti kaip su aštriu skustuvu. Ji lengvai keičia savo nuotaiką. Šiandien ji yra įsimylėjusi, rytoj pyksta ant jūsų, o dar vėliau ją labai liūdina tai, kas nutiko. Tačiau praeis dar kelios akimirkos, ir ji vėl bus laiminga. Sunku nepastebėti tokio emocijų parado, ir tikrai patikėkite, sunku tai pamiršti.

 1. Ji nebijo jūsų emocijų.

Aistringa moteris nedvejodama pasakys jums tiksliai, kaip ji jaučiasi. Tai ją išskiria iš kitų. Ji papasakos apie tai, kaip ji mato situacijos viziją, neslėpdama nė vienos detalės.

Mokslininkai nustatė, kad 5 moteriškos savybės tikrai traukia vyrus

Taip, gali būti sunku jos klausytis ir išlikti ramiam. Tačiau galite būti tikri, kad ji nebijo jūsų emocijų. Ji džiaugsis gavusi iš jūsų tokį pat nuoširdų atsakymą. Taigi, ji supras, kad jums rūpi, ir jos dalyvavimas jūsų gyvenime iš tiesų yra svarbus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].