Meilė, laimė ir vaikiškas džiaugsmas nežino amžiaus ribos. Vyras vardu Armandas apie tai sužinojo važiuodamas kartu su 101 metų mama.

REKLAMA

Vienu momentu jo mama paprašė sustabdyti automobilį vidury kelio. Armandą toks prašymas nustebino, tačiau mamos paklausė. O kai sužinojo, kodėl jos buvo paprašytas tai padaryti, teko viską nufilmuoti.

Jo įrašas sujaudino milijonus žmonių visame pasaulyje. Tikėkite, kad niekada nesate per senas gerai praleisti laiką. Mes visada turėtume tai atsiminti. Ypač kai senstame. Vieninteliai apribojimai yra tie, kuriuos nusistatome patys. Net ir būdami vyresni, galime tapti vakarėlio siela.

REKLAMA

Ši 101 metų moteris norėjo sustoti dėl labai paprastos, bet mielos priežasties. Ji norėjo pažaisti su sniegu. Lipdykite sniego gniūžtes ir mėgaukitės nuostabia žiemos aura. Nuostabu matyti, jog ši moteris tuo džiaugiasi kaip mažas vaikas.

REKLAMA

Pasidalinkite šiuo įrašu, kad daugiau žmonių pamatytų šią nuostabią akimirką!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.