Žmonėms, kuriems pasisekė rasti tikrą draugę, galima tik pavydėti.

Dažnai ji tampa tuo asmeniu, kuris visada ateis į pagalbą, kai jums sunku. Ar jūsų draugę galima laikyti tikra? Netrukus sužinosite!

10 tikros merginos požymių

1. Ji niekada nekalbės apie jus už nugaros.

2. Jūsų humoro jausmas labai panašus. Tik jūs supranta kai kuriuos viena kitos juokelius.

3. Tikra draugė visada gins jus ginčuose, net kai klystate. Asmeniškai ji gali pasakyti, kad nesutinka su jūsų požiūriu, tačiau ji visada bus jūsų teisininkė.

4. Ji visada pasiruošusi jūsų išklausyti, net jei jūsų monologą sudaro tik skundai, nes ji supranta, kaip svarbu tokiomis akimirkomis išlieti emocijas.

5. Tikras draugas visada ras jums laiko. Net jei jai yra skubių reikalų, ji vis tiek pasistengs rasti bent keletą laisvų minučių, kad su jumis pasikalbėtų telefonu.

6. Jei jums reikia pagalbos, ji skubės pas jus net ir naktį. Arba bent jau pasakys, kaip išspręsti problemą.

7. Ji niekada nesimpatizuos vyrams, kurie jums patinka.

8.  Su ja valandų valandas galite kalbėti apie bet ką – naują serialą, perskaitytą knygą, vaikiną ar jums patinkančią suknelę. 

9.  Tikras draugas sakys tiesą, net kai aplinkiniai vis dar mėgins jus paguosti.

10. Ji visada duos reikiamus patarimus. Geras draugas gali pakeisti kvalifikuotus psichologus, kūno rengybos trenerius, dietologus ir stilistus, nes ji jus pažįsta geriau nei bet kas kitas!

Ar tikite moterų draugyste? Ar jums pasisekė rasti tikrą draugę? Papasakokite apie tai komentaruose!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].