Gimtadienis yra svarbi šventė kiekvieno žmogaus, kuris retai apsieina be sveikinimų, dovanų ir vaišių.

Nepaisant to, laikai keičiasi ir šiandien paprasti susibūrimai namuose ar restorane nebėra madingi.

Žmonės nori švęsti svarbią datą ypatingu būdu, pavyzdžiui, ekskursijose su draugais, skristi oro balionu ar plaukti jachta, šokdami parašiutu ir panašiai.

Štai kodėl naudinga atsisakyti stereotipų ir pabėgti iš savo namų komforto į kitą šalį:

1) Jūs to nusipelnėte.

Visus metus sunkiai dirbote, dabar laikas karališkoms atostogoms. Nei nuovargis, nei biurokratija, nei diskusijos su kolegomis tavęs nepažeidė – dabar tavo laikas. 

Poilsis be telefono, susitikimų planavimo ir daugybės laiškų pašte. Atostogos, kurių esate vertas.

2) Tai geriausia dovana.

Kelionės yra geriausia dovana. Kas gali būti gražiau nei pirmasis susitikimas su Paryžiumi? Arba vakarinė kelionė laivu akinančiai gražioje Prahoje? 

Arba nuostabūs Šveicarijos peizažai ir romantiškas saulėlydis ant ežero kranto, apsupto Alpių?

3) Tai gali pakeisti jūsų likimą.

Astrologai sako, kad jei gimtadienį praleidžiate naujoje vietoje (kitoje šalyje ar mieste), tai labai paveikia likimą, gali jį pakeisti į geresnę ar blogesnę pusę.

4) Tai nauja patirtis.

Kelionės – daugiausiai įspūdžių, mažiausiai dėlionių ir „pasiruošimo“, ryškios emocijos, praplečia akiratį ir pasaulio vaizdą bei sukelia neapsakomą svajonės išsipildymo jausmą.

5) Toks gimtadienis bus prisimenamas ilgai.

Kiekviena kelionė į naują šalį ar miestą yra su jais susijęs ypatingas, šiltas jausmas. Naujų potyrių kolekcija, kuri visada su jumis. Kiekviena įdomi kelionė turi savo vietą atmintyje.

6) Galite gauti didžiulę nuolaidą.

Daugelis viešbučių siūlo nuolaidas gimtadienių proga. 

Pavyzdžiui: 20% nuolaida apgyvendinimui, 10% nuolaida restoranų paslaugoms, ankstyvas įsiregistravimas ir vėlyvas išsiregistravimas – nemokamai (atsižvelgiant į galimybę).

7) Jūs susirasite naujų draugų.

Atsidūrę naujoje vietoje pastebėsite, kad susidraugauti yra lengviau, nei atrodo. Stebina, kaip bendraujame tarp žmonių, kai esame už įprastos aplinkos.

8) Jūs suprasite, kad gyvenimas yra nuostabi dovana.

Gyvenimas iš tikrųjų yra dovana. Keliaudami jaučiame dėkingumą už visas tas nepamirštamas akimirkas, kurias patyrėme ir žmones, su kuriais tuo dalinomės. 

Ir galbūt, užuot apgailestavę, vieną dieną sau pasakysite, kad gyvenimas buvo sėkmingas.

9) Rasite naują prasmę gyvenime.

Kelionės yra nepakankamai įvertintas būdas investuoti į save. Kelionės metu įgysite bendravimo su skirtingais žmonėmis patirties, pamatysite kitokį gyvenimo būdą.

Nauja patirtis atvers kelią naujoms idėjoms, naujiems projektams ir naujiems gyvenimo tikslams.

10) Jūs suprasite, kiek mažai jūs iš tikrųjų žinote.

„Pasaulis yra knyga, o tie, kurie nekeliauja, skaito tik vieną puslapį“, – rašė šv. Augustinas. Pasaulyje yra idėjų, bet yra ir patirties. 

Keliaudami pastebime, kad kai kurie dalykai, apie kuriuos girdėjome, iš tikrųjų visiškai nėra tai, ką galvojome.

Pasirodo, nepažįstami žmonės dažniausiai būna draugiški, norintys padėti ir net suteikti vietą miegoti be jokios priežasties.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].