10 priežasčių, kodėl gyvendama viena būsite labai laiminga moteris

Dabar jau tapo įprasta, kad laiminga moteris neprivalo gyventi su vyru ir auginti vaikus. Šiuolaikinių technologijų era visiškai pakeitė daugumos iš mūsų gyvenimus. Dabar moterys skatinamos siekti karjeros aukštumų, jaustis nepriklausomos ir svarbiausia, daryti tai, kas joms teikia džiaugsmą.

laiminga moteris, balionas

Kokie yra vienišos moters privalumai?

Dažnai moterys, kurioms gera vienoms ir kurios nenori užmegzti santykių, sulaukia neigiamų aplinkinių komentarų. Bet ar tikrai tai yra blogai? Įvairios apklausos atskleidžia, kad vienišės gyvenimas turi daug privalumų!

laiminga moteris, laisvė

1. Nėra nereikalingos informacijos perkrovos

Visi esame perkrauti informacijos iš įvairiausių naujienų kanalų, bendravimo namuose bei darbe. Vienišos moterys dažnai pabūna tyloje ir taip išvalo savo smegenis nuo nenaudingos informacijos.

2. Yra laiko kūrybai

Įkvėpimas, kaip ir tikri šedevrai, pasirodo, kai esate viena. Naudokitės proga, kad gyvenate viena ir kurkite!

3. Įvykių analizavimas

Skiriant laiko kai kurių įvykių analizavimui, viskas tampa aiškiau ir tada jums lengviau priimti sprendimą. Būnant santykiuose, dažnai klausiame partnerio nuomonės vadovaujamės jo, o ne savo norais.

4. Nėra streso

Kai nėra jokių lūkesčių, susijusių su santykiais, nėra ir nusivylimo, nerimo bei jaudulio. Galite mėgautis kiekviena akimirka ir gyventi taip, kaip norite.

laiminga moteris

5. Padidėjęs produktyvumas

Susikoncentravimas į užduotis ir blaškymo nebuvimas padidina motyvaciją ir suteikia energijos darbui.

6. Rengimasis pagal jūsų skonį

Visada galite rengtis tai, kas jums patinka ir yra patogu, nekreipdamos dėmesio į kitų žmonių nuomonę ar vyraujančias mados tendencijas.

7. Žiūrėkite mėgstamus filmus ir laidas

Žmonių skoniai ne visada sutampa, todėl geriau dešimtą kartą eiti į kiną dėl mėgstamo filmo, nei vieną kartą žiūrėti nesuprantamas sporto laidas. Tiesa?

8. Gaminkite mėgstamus patiekalus

Maisto gaminimas yra ypatingas ritualas, kurio metu atiduodate visą save. Ypač, jei gaminate savo mėgstamiausią patiekalą. Kai gyvenate viena, galite kiekvieną dieną gaminti tai, kas jums patinka!

9. Būkite savimi

Nebūtina iš anksto sugalvoti temų norint palaikyti pokalbį prie stalo ir praskaidrinti nepatogias pauzes. Jei matote, kad kalba nesivysto, nenusiminkite. Tiesiog būkite savimi ir nesistenkite vaidinto kažko, kas nesate!

10. Laisvė pasirinkti partnerį

Viskas ateina savu laiku. Jei liūdite, kad esate vieniša – nustokite apie tai galvoti ir užsiimkite mėgstama veikla. Meilė aplanko žmones netikėčiausiomis akimirkomis. Tikėkite tuo!

laiminga moteris, pora, meilė

Tikimės, kad sugebėjome įtikinti jus, kad vienišė irgi gali būti laiminga moteris! Juk jos yra savarankiškos asmenybės, kurios visada turi ką veikti bei yra labai įdomios pašnekovės. Ar pritariate mums?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].