1. Liūtas

Liūtai yra pasitikėjimo įsikūnijimas. Jie tiki, kad visada yra teisūs. Jie visada pasirenka tik teisingą kelią.

Jei kas nors išdrįsta pažvelgti į Liūtus iš viršaus ar parodyti nepagarbą, jie tiesiog nueina. Liūtai žino savo vertę. Jie sutinka tik dėl geriausių dalykų, susijusių su draugyste.

2. Skorpionas

Skorpionai supranta, kad jie nėra tobuli, tačiau didžiąja dalimi jiems patinka tai, kaip jie atrodo ir kas jie yra. Jiems patinka gyvenimas, kurį susikūrė.

Asmuo, kurį mato veidrodyje, jų netrikdo ir neliūdina. Jie džiaugiasi harmonija su savo asmenybe, Skorpionai mano, kad su jais lengvai galima susitaikyti.

3. Ožiaragis

Ne todėl, kad Ožiaragiai laikytų save geriausiais. Jiems tiesiog nelabai rūpi, kas apie juos galvoja. Jie jau žino, kad yra išsilavinę, žino, kad yra talentingi, ir žino, kad turi gerą širdį. 

Taigi koks skirtumas, ką galvoja kiti? Ožiaragiai yra vienišiai, taigi, jei niekas kitas nemato, kokie jie nuostabūs, tai jų visiškai netrikdo.

4. Šaulys

Šio ženklo atstovai yra pakankamai pasitikintys, kad suvoktų kritiką ir iš jos mokytųsi, užuot nusiplėšę plaukus nuo pasipiktinimo.

Ir jei kas nors juos atvirai įžeidinėja, Šaulys mano, kad tai daugiau kalba apie asmenį, kuris sau leido tokį dalyką, nei apie save. 

Vienintelė situacija, kurioje Šaulys paprastai pripažįsta mintis apie savo skriaudėjus, yra tada, kai jie juokiasi su draugais dėl savo kvailumo.

5. Žuvys

Žuvys puikiai susitvarko su žmonėmis. Jie gali per vestuves pasakyti tostą šimtui svečių taip pat lengvai, kaip užmegzti naują draugystę vakarėlyje.

Tačiau vien tik jie gali jausti tam tikrą netikrumą. Kai jie žiūri į veidrodį, tyrinėja išvaizdą. Kai lauke tamsu ir jų mintys skuba. Vienatvės akimirkomis Žuvys tampa nesaugios.

6. Avinas

Iš išorės atrodo, kad Avinui niekas niekada nepadarys žalos, tarsi jų oda būtų pagaminta iš plieno. Tačiau iš tikrųjų Avinas yra gana jautrus. 

Jie paprasčiausiai niekada neleis niekam pamatyti jų ašarų. Avinas su perdėtu kruopštumu uždengia savo liūdesį juokeliais ir sarkazmu. 

7. Jautis

Viskas, ko Jautis nori, yra įrodyti savo intelektą, nes jam tai yra daug svarbiau nei išvaizda. 

Jautis bando atrodyti protingesnis, nei yra, vartoja sudėtingus žodžius ir apsimeta, kad supranta tam tikras temas daug geriau, nei yra iš tikrųjų. 

Jis netgi gali bandyti jus aplenkti ar padaryti įspūdį iškraipydamas faktus. Jautis tik nori įrodyti, kad yra kažko vertas. Parodyti pasauliui, kad jis eina link sėkmės.

8. Svarstyklės

Svarstyklėms reikalingas kitų pritarimas, kad būtų taikoje su savimi. Jų stilius yra reikalauti komplimentų, kritikuojant save laukiant, kol draugai juos įtikins ir pasakys, kad jie gražūs.

Jų stilius yra registruotis pažinčių svetainėse tik tam, kad pamatytu, kiek daug žmonių jį mėgsta. Jiems reikia nuolatinio patvirtinimo, kad yra žmonių, kuriems jie patrauklūs.

9. Dvyniai

Dvyniai prisitaiko prie aplinkinių, nes nori padaryti įspūdį savo draugams, viršininkams ir tiems, kurie jiems patinka. Jiems reikia visuotinės meilės. 

Todėl, jei Dvyniai meluoja, kad jiems patinka grupė ar kad jie nekenčia picos su ananasais, tik todėl, kad jiems trūksta pasitikėjimo savimi.

10. Vėžys

Dauguma vėžio ženklo atstovų dėl visko labai nerimauja ir dėl visų smulkmenų yra per daug emocingi. Pavyzdžiui, kai draugas paskutinę akimirką atšaukia planus. 

Kai jų antra pusė pakelia balsą argumente. Kai katė nenori sėdėti ant kelių. Jie viską priima į širdį ir juos labai lengva įskaudinti.

11. Vandenis

Vandeniai stengiasi parodyti, kad jų gyvenimas geras ir lengvas. Jie daro gražias nuotraukas ir užpildo jomis savo socialinius tinklus.

Jie naudojasi internetu norėdami pasigirti savo idealiu spalvingu gyvenimu – nors iš tikrųjų tai toli gražu nėra tikrovė. Jie nėra patenkinti tuo, ką turi, todėl pagražina viską.

12. Mergelė

Mergelės labai bijo pasakyti ką nors ne taip ir atrodyti kvailai – štai kodėl jos nekenčia viešo kalbėjimo, pirmųjų pasimatymų ir apskritai bet kokio bendravimo su žmonėmis.

Juos lengva supainioti, nes jie per daug galvoja apie viską. Net jei vakaras praėjo gerai, jie vėl ir vėl prisimins, kol ras kuo skųstis. Ir mintyse jie visada turi tokių situacijų.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].