Nesvarbu, kokie jie gražūs ar protingi. Santykiai su šių Zodiako ženklų atstovais retai būna laimingi…

Avinas: venkite Vėžio

Jūs esate per daug tiesmukiški ir linkę sakyti neapgalvotus dalykus, o Vėžys to nekenčia. Tai emocinis ženklas, ir jis niekada nežino, ką jūs pasakysite, kai jam reikės paramos.

Jūs sugebate atskleisti bet kokią Vėžio apgaulę, o jo nuolatinio bendravimo poreikis jus tik erzins.

Jautis: venkite Šaulio

Šių dviejų personažų derinys gali sukelti tikrą muilo operą. Jautis yra užsispyręs, o Šaulys – spontaniškas, ir tikimybė įveikti šį didžiulį skirtumą yra itin maža.

Dvyniai: venkite Mergelės

Ne tai, kad Mergelėms trūksta intelekto ir dvasingumo, kad galėtų gerai su jumis bendrauti. Problema ta, kad jų emocijos ir mintys yra pernelyg uždaros, o jūs visada sakote tai, ką galvojate. Dvyniai klesti žmonių kompanijoje, o Mergelės tiesiog per tylios ir uždaros savyje.

Vėžys: venkite Vandenio

Nežinote, kaip paslėpti savo jausmus, kad ir kaip stengtumėtės. Vėžys yra užjaučiantis empatas, kuris tiki, kad visi žmonės turi būti tokie. O Vandenis, atvirkščiai, nemėgsta emocinių protrūkių. Ir ne tai, kad jis abejingas tavo emocijoms. Jis tiesiog nežino, ką su jomis daryti.

Liūtas: venkite Avino

Jūs gyvenate tam, kad būtumėte dėmesio centre. Avinas per daug mėgsta konkurenciją, kad jums tai leistų. Jis konkuruos su tavimi visame kame, o pergalė prieš jus nesuteiks jam diskomforto. Jums reikia žmogaus, kuris galėtų jus palaikyti, o ne to, kuris jus išbandytų kiekviename žingsnyje.

Mergelė: venkite Vėžio

Galite būti labai kritiški ir ne tik sau, bet ir kitiems žmonėms. Tai gali sukelti didelių problemų su Vėžiu, kai duosite jam patarimų ar konstruktyviai kritikuosite.

Svarstyklės: venkite Skorpiono

mėnulio horoskopas

Jums patinka, kai santykiai yra darnūs ir viskas vyksta sklandžiai. Jūsų tikslas – bet kokia kaina išvengti konfliktinės situacijos. Kita vertus, Skorpionas mėgsta dramą, stiprias emocijas ir beribę aistrą. Bet jūs tiesiog negalite susidoroti su naikinančia šių emocijų galia.

Skorpionas: venkite Liūto

Šie ženklai turi per daug bendro. Tačiau užuot dėl ​​visko sutarę, visada laikysis priešingų pusių. Skorpionas ir Liūtas yra charizmatiški ir aistringi, tačiau tai netrukdo jiems varžytis tarpusavyje tol, kol kas nors nesuklupo.

Šaulys: venkite Ožiaragio

Jūs jaučiatės laisvas kaip paukštis, o tai netinka Ožiaragiui, kuris mėgsta valdyti. Šis ženklas nesupranta jūsų klajokliško gyvenimo būdo, laiko jus kvailu.

Ožiaragis: venkite Avino

Nors jūs abu esate labai darbštūs ir stropūs, Aviną erzina jūsų pedantiškumas, mat jis neturi tam laiko. Nepaisant jūsų kantrybės, Avinas turi visiškai kitokį požiūrį į gyvenimą. Jis gyvena dabartimi ir visada yra pasiruošęs nuotykiams, todėl nemėgsta laukti.

Vandenis: venkite Jaučio

Esate labai neramios prigimties, todėl kartas nuo karto jaučiatės, kad jūsų gyvenimas – kaip serialas. Kita vertus, Jautis mėgsta stabilumą. Jis taip pat nelinkęs kažko keisti, jei viskas veikia gerai. Šis Zodiako ženklas nėra pakankamai lankstus ir atviras jūsų idėjoms.

Žuvys: venkite Vandenio

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad esate sukurti vienas kitam, Vandeniams sunku susitvarkyti su jūsų emocijomis. Jums reikia žmogaus, kuris visada būtų pasiruošęs jus išklausyti ir domisi viskuo, kas vyksta jūsų gyvenime. O Vandenis yra pernelyg nepastovus, kad suteiktų jums tai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].