Zodiako ženklų charakterio bruožai, apie kuriuos astrologai nekalba

Ko gero, kiekvienas iš mūsų iš karto gali pasakyti, kas yra tas „tipinis Ožiaragis“. Daugelis mūsų skaitytojų jau išmoko gerai suprasti, kaip Zodiako ženklas veikia žmogaus charakterį. Astrologai papasakojo, apie kurias charakterio savybes dažniausias niekas nekalba.

REKLAMA

sukti

Avinas

Pradėkime nuo Avino. Mes žinome juos kaip gana agresyvų ir nenumaldomą ženklą, pasiruošusį viskam, kad pasiektų savo tikslą. Tačiau retas žmogus žino, kad Avinai labai mėgsta įtikti tiems, kuriuos yra įsimylėję, jie mėgaujasi tuo, kad jų garbinimo objektas yra laimingas. Įsimylėjimo akimirką jie nieko nenori mainais.

REKLAMA

Jautis

Daugelis žmonių žino, kad Jautis yra labai kantrus ir labai atkaklus, kai siekia savo tikslų.  Tačiau tik nedaugelis žino, kad didžiulio buliaus viduje gyvena mažas, išsigandęs gyvūnas. Jautis niekada niekam neatleidžia, tai labai kerštingas ženklas.

Dvyniai

Daugelis žmonių žino, kad Dvyniai yra potencialūs apgavikai ir aferistai. Tačiau mažai žmonių žino, kad šis ženklas yra labai atsidavęs savo draugams ir artimiesiems ir yra pasirengęs padaryti viską dėl tų, kurie jo nepaliko bėdoje.

REKLAMA

Vėžys

Apie Vėžių pasipiktinimą sklando legendos. Tačiau norėdamas apsaugoti save ir savo šeimos narius nuo galimų negandų, Vėžys pasiruošęs bet kam. Net fiziniai negalavimai jo nesustabdys.

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

REKLAMA

Liūtas

Liūtai mėgsta dėmesį, tačiau tik nedaugelis žino, kad jie negali pakęsti melagių ir veidmainių. Be to, Liūtas yra labai ištikimas Zodiako ženklas. Liūtas bus su savo partneriu iki pat gyvenimo pabaigos.

Mergelė

Mergelės atstovų perfekcionizmas yra legendinis. Tačiau labai dažnai paaiškėja, kad šio ženklo atstovai gyvena baisioje netvarkoje ir labai priklauso nuo artimųjų nuotaikos. Mergelės atstovams labai sunku būti bet kokioje partnerystėje su to paties ženklo atstovais.

Svarstyklės

Gana plačiai žinomas ir faktas, kad Svarstyklių atstovai turi „septynis penktadienius per savaitę“. Tačiau mažai žmonių žino, kad jie yra baisūs tinginiai ir jiems sunku priimti bet kokį sprendimą.

REKLAMA

Skorpionas

Daugelis žmonių taip pat žino, kad Skorpionas sugriaus visas sienas, kol pasieks savo tikslą. Tačiau ne visi žino, kad Skorpionas yra labai sąžiningas ir teisingas. Tai itin jautrus Zodiako ženklas, puikiai jaučiantis viską, kas nutinka jį supantiems žmonėms.

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Šaulys

Šauliai yra tuščiagarbiai ir labai dviprasmiški meilės fronte. Paprasčiau tariant, jie dažnai keičia partnerius ir palieka nepagrįstų lūkesčių pėdsaką. Tačiau stebėtina, kad dėl šeimos ir vaikų jie sugeba kalnus nuversti. Jie yra puikūs tėvai.

Ožiaragis

Manoma, kad Ožiaragiai yra labai konservatyvūs ir užsispyrę. Tačiau retas žmogus žino, kad jiems patinka viskas, kas nauja, pavyzdžiui, keisti interjerą ar keliauti, įsisavinti naujus įpročius ir, žinoma, įsisavinti daugybę informacijos.

Vandenis

Vandeniai yra žinomi kaip dideli vakarėlių gerbėjai, jie atrodo gana paviršutiniški ir su niekuo neužmezga gilių santykių. Iš tiesų Vandeniai labai prisirišę prie artimųjų ir labai bijo juos prarasti. Jie stengsis su artimaisiais ir draugais palaikyti santykius visą gyvenimą, kad ir kas nutiktų.

Žuvys

Daugelis žmonių Žuvų atstovus žino kaip puikius ir ištikimus draugus, pasiruošusius padėti bet kurią akimirką. Ir tai yra gryniausia tiesa. Tačiau mažai žmonių žino, kad Žuvų atstovai ne visada laikosi savo pažadų. Faktas yra tas, kad Žuvų atstovai daug laiko praleidžia iliuzijų pasaulyje, todėl tai, ko jie labai norėtų, skiriasi nuo to, kas iš tikrųjų vyksta.

REKLAMA

gruodžio, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.