Kiekvienas kartais gali būti savo baimių įkaitu. Net atkakliausi ir drąsiausi žmonės turi fobijų. Kokią baimę žmogus patiria, lemia jo asmenybė. Fobijų rūšys gali priklausyti ir nuo jūsų Zodiako ženklo. Kažkam siaubą kelia uždaros erdvės, o kažkas tiesiog negali pakęsti viešumos.

Avinas

Keista, kad aktyvūs ir ryžtingi Avinai bijo uždarų erdvių. Jie jaučiasi nepatogiai liftuose, lėktuvuose ir didelėse miniose. Visa tai atima iš jų erdvę ir veiksmų laisvę. Avinas yra pasirengęs pėsčiomis lipti į aukščiausią aukštą ir dieną važiuoti traukiniu, kad neprarastų situacijos kontrolės ir neatrodytų silpnas kitų akyse.

Jautis

Jaučiai yra linkę kaupti ir taupyti, nes bijo likti be pinigų. Materiali gerovė ir nepriklausomybė jiems yra svarbiausias dalykas pasaulyje, todėl nesutiksite šio ženklo atstovo, kuris neslepia padorios sumelės saugioje vietoje. Be to, Jautis yra atsakingas už savo šeimos gerovę, ir jis neleis artimiesiems jausti stygių net ir krizės atveju.

Dvyniai

Dvyniams svarbu neprarasti kontrolės ir aiškiai suprasti, kur jie yra ir kas jų laukia. O tamsa yra neapibrėžtumas, galintis nuslėpti tai, kam ženklo atstovas nėra pasirengęs.

Panašią baimę jie patiria uždarose erdvėse ir nerdami į gylį. Dvyniai niekada nepripažins fobijų, vengs situacijų, kurios jiems gali būti nepalankios.

Vėžys

Vėžiai nemėgsta gausios minios ir mieliau būna namuose, kur jaučiasi saugiausiai, todėl kalbėdami viešai, išgyvena beprotišką baimę. Be to, tie žmonės jaučia didesnį atsakomybės jausmą ir protingai investuoja į svarbius verslus.

Liūtas

Liūtai nuolat demonstruoja save ir stengiasi atrodyti kaip nugalėtojai kitų akyse. Didžiausia jų baimė yra suklysti ir suvokti, kad jų pastangos yra bergždžios. Esant tokiai situacijai, Liūtas trauksis ir ilgą laiką jaus nesėkmę. Jo gyvenimas yra nesibaigiantis kova dėl dėmesio ir siekio išlaikyti lyderio pozicijas.

Mergelė

Mergelės yra labai nervingos ir nerimastingos, jos turi stiprų teisingumo jausmą ir baimę atrodyti nevertos kitų akyse. Jos nuolat analizuoja savo žodžius ir veiksmus, ieško juose trūkumų ir nerimauja, kas padarė kažką neteisingai. Mergelė netoleruoja kritikos, įsižeidžia ir pradeda teisintis.

Svarstyklės

Svarbu, kad Svarstyklės atsidurtų dėmesio centre ir gautų teigiamų atsiliepimų iš kitų. Jos negali egzistuoti vienos, todėl labai bijo vienatvės ir izoliacijos. Svarstyklės sąmoningai supa save žmonėmis, užsiima socialiniu darbu. Jos sukuria šeimas gana anksti, bijodamos likti be gyvenimo draugo.

Skorpionas

Skorpionas mano, kad jis negali turėti baimių, nes kruopščiai planuoja savo gyvenimą, apsupdamas save tik patikrintais žmonėmis. Niekas negali pakeisti savo gyvenimo scenarijaus, todėl neturi ko bijoti. Tokie žmonės turi fobijų, tačiau niekada jų nepripažįsta kitiems.

Šaulys

Šauliai mėgsta laisvę, mėgsta keliauti ir linksmintis, tačiau tuo pat metu labai bijo nusidėti. Greičiau juos gąsdina net ne pats nuodėmės faktas, o tai, kad visuomenė apie tai sužinos. Jie nuolat kovoja su noru laisvai gyventi ir mėgautis kiekviena diena bei griežtu moralės kodeksu, kurį sugalvojo pats šio ženklo atstovas.

Ožiaragis

Ožiaragiams svarbu planuoti laiką ir viską kontroliuoti savarankiškai, todėl jie bijo telefoninių pokalbių, kurie atima galimybę galvoti, pasverti ir priimti teisingą sprendimą. Ši bendravimo priemonė Ožiaragiui atrodo kaip jo laisvės suvaržymas, trukdantis jam būti vienam su savo mintimis.

Vandenis

Vandenis visada turi daug ką nuveikti ir mėgsta planuoti, o jo susitikimai yra numatyti dar prieš mėnesį. Jis įpratęs būti dėmesio centre, stebindamas kitus erudicija ir humoro jausmu.

Didžiausia jo baimė yra prarasti save ir galimybę išreikšti save, todėl Vandenis ilgai nesuriša mazgo ir gyvena taip, kaip jam patinka. Jis supa save žmonėmis, kurie yra panašūs į jį, ir yra pasirengę išgyventi gyvenimą entuziastingai, skubėdami į nuotykius.

Žuvys

Žuvys iš principo bijo visko pasaulyje ir skendi neigiamose emocijose, tačiau mirties baimė jas labiausiai jaudina. Šio ženklo atstovai jaučia stiprų savisaugos jausmą, todėl atidžiai žengia bet kokį žingsnį.

Be to, jos nėra pasirengusios susitikti su artimųjų mirtimi ir daugelį metų gali jausti nuoskaudą, kad prieš šiems mirštant, kažko dėl jų nepadarė ar padarė nepakankamai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].