Zodiako ženklų atstovės, kurių atstovės yra vyriškos

Yra nuomonė, kad moterys yra silpnosios lyties atstovės. Joms reikia švelnumo, priežiūros, meilės. Tačiau ne visos moterys sutinka su šiuo teiginiu. Yra tokių, kurios ne tik gali atstumti bet kurį vyrą, bet ir prireikus stoti į gynybą. Tokios moterys nuoširdžiai įsitikinusios, kad vyras nėra stipresnis, o kartais net silpnesnis. Tiek fiziškai, tiek morališkai. Astrologai įvardijo 4 Zodiako ženklus, kurių atstovės pasižymi vyrišku charakteriu.

REKLAMA

Avinas

Šio ženklo atstovės darbščios ir atkaklios. Jos neperkelia savo atsakomybės kitiems. Ir jos pačios nusprendžia savo likimą. Avino ženklo moterys dažnai tampa lyderėmis. Kaip viršininkės, jos yra griežtos, reiklios ir tvirtos. Negalite jų vadinti gailestingomis. Savo autoritetą tarp darbuotojų jos laimi tik tvirta ranka. Jos visada viską kontroliuoja. Jos į viską žiūri protingai ir be emocijų.

Mergelė

Mergelės yra švelnesnės, o tai joms labai padeda gyvenime. Šio ženklo atstovės stengiasi, kad viskas pasisektų, jos susidėlioja prioritetus. Jos yra savarankiškos, niekada neprašys pagalbos, nes nuo mažens įpratusios pasikliauti tik savimi.

Vandenis

Šio ženklo atstovės pasižymi apdairumu ir tvirtumu. Jos kontroliuoja savo emocijas. Neįsileidžia svetimų į savo sielą. Vandenio ženklo moterys netoleruoja gailesčio sau. Ši moteris savo tvirto charakterio ir žavesio dėka visada pasiekia savo tikslus be pašalinės pagalbos.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragio moterys yra apdovanotos neįprastu charakteriu. Jos sujungia valios jėgą, ištvermę ir stiprius nervus. Jos lengvai prisitaiko prie bet kokių aplinkybių ir visada iš to gauna naudos. Šio ženklo atstovės įpratusios su savo reikalais susitvarkyti pačios. Kai jos turi tikslą, visos kliūtys griūna. Bet kuri užduotis nagrinėjama išsamiai. Ši moteris visada atsakinga už savo veiksmus ir tinkamai gina savo poziciją. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jos nepavargsta, tačiau kartais norisi ir šiek tiek atsipalaiduoti.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].