Zodiako ženklo atstovės, apie kurias vyrai nenustoja galvoti net ir po išsiskyrimo

Sakoma, kad vyrai išsiskyrimą ištveria daug lengviau nei moterys, tačiau astrologai taip nemano. Jie įvardijo Zodiako ženklų atstoves, kurios gali priversti vyrus kentėti dėl užbaigtų santykių.

REKLAMA

Avinas. Avino ženklo moterys yra charizmatiškos ir žavios. Jos gali užkariauti bet kurio vyro širdį. Tokios laisvę mylinčios moterys gali pakeisti požiūrį į žmogų, su kuriuo nusprendžia kurti bendrą gyvenimą. Tarp jų yra ištikimų žmonų, kurios supa savo vyrus šiluma ir rūpesčiu. Išsiskyrimas su Avino ženklo moterimis palieka neišdildomą pėdsaką.

Vėžys. Vėžio ženklo moterys yra sentimentalios. Šios rafinuotos damos lengvai pritraukia vyrus prie savęs. Tokios moterys supranta, kaip santykiuose kurti harmoniją. Vyrams dažniausiai būna sunku išsiskirti su Vėžio ženklo moterimis. Jiems tenka daug kentėti, prisimenant jaukius vakarus, skanias vakarienes ir rūpestį.

Vandenis. Šio ženklo atstovės yra charizmatiškos. Jos žino savo vertę ir savo energija patraukia vyrų dėmesį. Vandenio ženklo moterys nemėgsta nuo ko nors priklausyti, tačiau sutikusios tą vienintelį, dažnai nukrypsta nuo savo idealų santykių naudai. Tokios moterys neatleidžia išdavystės ir negrįžta pas tuos, kurie nepateisino jų lūkesčių. Vyrams paprastai sunku su jomis išsiskirti.

REKLAMA

Mergelė. Mergelės ženklo moterys yra pedantiškos, jos žino savo vertę ir sukuria verslaus žmogaus įspūdį. Tačiau nepaisant to, jos palieka neišdildomą pėdsaką vyrų širdyse. Santykiuose jos iškelia partnerio interesus aukščiau savo, o tai, deja, vertina ne visi. Paprastai vyrams sunku išsiskirti su Mergelės ženklo moterimis. Tačiau niekam nepavyksta atgauti jų pasitikėjimo.

zodiako

Astrologai pataria į partnerio pasirinkimą žiūrėti labai atsakingai. Pasidomėkite jo Zodiako ženklu iš anksto, kad galėtumėte apie jį sužinoti daugiau informacijos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].