Yra žmonių, kuriems tarsi buvo užprogramuota, kad sėkmingas šeimyninis gyvenimas – neįmanomas. Tokie asmenys gali būti puikūs draugai, kolegos ir net krikštatėviai. Tačiau tik tikrai drąsūs išdrįsta kurti su tokiais žmonėmis šeiminius santykius! Kaip bebūtų keista, visa tai lemia Zodiako ženklo subtilybės. Astrologai įsitikinę: tokie Zodiako ženklai tikrai egzistuoja! O vargšams, sugebėjusiems įsimylėti tokio ženklo atstovą, nelengva.

Šeimai netinkami Zodiako ženklai

Šaulys

Šauliai yra geranoriški ir kalbūs, jie visada padės sunkiais laikais, be baimės stos jūsų ginti sunkioje situacijoje. Jų žavesiui sunku atsispirti. Deja, šio Zodiako ženklo atstovai praktiškai nėra prisitaikę prie šeimos gyvenimo. Šauliai idealiai tinka atostogų romanams, tačiau su jais nereikėtų planuoti ateities!

Matote, Šaulys mėgsta gyventi maksimaliai ir visų pirma vertina laisvę. Šio ženklo atstovai keičiasi be sąžinės graužaties ir „išvykose į kairę“ nemato nieko blogo. Juokaujama, kad dabar populiarius atvirus santykius iš pradžių ir sugalvojo Šaulys. Jei jie jums tinka, tada viskas bus gerai. Tačiau tradicinės šeimos kūrimas su Šauliu bus sunkus!

Mergelė

Viena vertus, nuo neatmenamų laikų Mergelės buvo laikomos puikiu ramaus šeimos gyvenimo ženklu. Tai dėmesingi, ramūs, galintys padėti ir palaikyti sunkiais laikais žmonės. Puikūs draugai… Visa tai tikrai tiesa. Tačiau, kita vertus, gyvenimas su Mergele yra nuolatinis kivirčas.

Kaip partnerės Mergelės išsiskiria siaubingu reiklumu. Idealus gyvenimo draugas Mergelės požiūriu yra tas, kuris neabejotinai paklūsta jos nustatytoms taisyklėms. Taip, šio ženklo atstovai moka pradžiuginti savo artimuosius. Tačiau mainais jie reikalauja maksimalaus paklusnumo. Ir tai, deja, sunkiai įveikiama.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai gali „pasigirti“ liūdnu pavydžiausio ženklo statusu. Įdomus faktas: Skorpionai labai vertina savo asmeninę laisvę. Tačiau pernelyg laisvę mylintis partneris pavydų Skorpioną veda į konfliktus ir ginčus. Be to, Skorpionai panikuoja net tada, kai apie išdavystę negali būti nė kalbos!

Deja, šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria gera fantazija. Štai kodėl Skorpionus, kaip ir Otelą, kankina pavydo priepuoliai. Jei partneris bendrauja su bet kuo už šeimos ribų – Skorpionui jau kyla įtarimų ir jis nieko negali padaryti. Susidoroti su Skorpiono baimėmis įmanoma, bet sunku. Todėl kaip gyvenimo partneriai jie yra sudėtingi.

Kaip matote, ne santykiams sukurtų Zodiako ženklų tikrai yra. Laimei, kiekvienam iš jų vis tiek galite rasti savo raktą, kuris leistų kurti darnius ir pasitikėjimo grįstus santykius. Kad ir kaip jums būtų sunku, atminkite: meilė vis tiek nugalės!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].