Kad ir kokie idealūs atrodytų santykiai, ne visada įmanoma juos užbaigti oriai. Pavydas, susierzinimas, klastingas partnerio poelgis galų gale taps neįveikiama kliūtimi bendravimui be konfliktų. Be to, kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka taikiai išsiskirti.

Skorpionas

Nepaisant to, kad aplinkiniai laiko Skorpionus konfliktiškais ir kerštingais žmonėmis, jie gali būti ištikimi ir atsidavę draugai. Emocingi ir impulsyvūs iš prigimties, jie kartais moka būti kantrūs ir paklusnūs.

Tačiau nepavydėsite tam, kuris išdrįsta nepelnytai įžeisti Skorpioną. Šis Zodiako atstovas nežino, kaip atleisti. Jis tikrai atkeršys už sužeistus jausmus. Senojo geranoriškumo neliks nė pėdsako.

Ožiaragis

Užmegzti santykius su užsispyrusiu, valdingu ir kaprizingu Ožiaragiu nėra lengva. Su šiuo Zodiako ženklu jūs nuolat turite „žaisti“, vyniodami jį aplink pirštą. Ožiaragis visada siekia visą dėmesį nukreipti į save.

Manoma, kad šių Zodiako ženklų atstovai turi net 7 gyvybes

Gerą požiūrį į jį jis laiko savaime suprantamu dalyku. Šie žmonės nepastebi savo trūkumų ir nemėgsta pripažinti savo klaidų. Jie nežino kaltės jausmo dėl nešališkų veiksmų. Net išsiskirdamas su mylimu žmogumi, Ožiaragis nėra pasirengęs kompromisui.

Avinas

Energingi ir linksmi Avinai gali būti geri draugai ar partneriai, jei tik santykiai saugūs. Įsitikinę savo neklystamumu, jie nėra pasirengę priimti atsisakymo ar nepritarimo. Avinas gali lengvai pats inicijuoti santykių pabaigą, to net nesuprasdamas, nekreipdamas dėmesio į partnerio argumentus.

Šio Zodiako ženklo geros manieros visiškai pranyks, jei ne jis, bet jo partneris inicijuos skyrybas. Be garsaus skandalo su priekaištais ir kaltinimais nieko nebus.

Žuvys

Subtilios ir svajingos Žuvys geba jausti gilius jausmus. Jos yra pasirengusios užmerkti akis dėl kai kurių artimų draugų trūkumų, ir netgi yra linkusios nuspėti jų norus. Jų pomėgis viską daryti po truputį neleidžia staigiai nutraukti santykių, jos bandys sušvelninti „smūgį.“

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Kai bus išmestos „už borto“, Žuvys nerėkaus ir nesikraus daiktų ar nedaužys lėkščių. Tačiau karštas apmaudas amžinai išliks jų sielose. Įžeistas Zodiako ženklas tikrai lauks akimirkos, kai galės priminti apie šį skaudulį savo buvusiam partneriui.

Kaip skyrybas išgyvena kiti Zodiako ženklai

Ne kiekvienam žmogui pavyksta išsiskirti su buvusiu draugu ar partneriu draugiškai. Tačiau kai kurie Zodiako ženklai visada stengiasi tai padaryti civilizuotai.

Meilės horoskopas: skirtingų zodiako ženklų rudens prognozė

Mergelėms sunku priimti kieno nors atmetimą ar išsiskyrimą. Bet ir tokiais atvejais jos bandys priimti pagrįstą sprendimą ir išsaugoti savo vidinę ramybę.

Dvyniai lengvai išsiskiria, jei jų jausmai išblėsta. Net jei ne jie inicijuos išsiskyrimą, Dvyniai nėra linkę kelti karštakošiškų scenų. Pirmiausia jiems vadovaus jų sveikas protas ir noras išvengti konfliktų.

Pavydus ir piktas Jautis, nepaisant smurtinio nusiteikimo, bandys oriai išeiti iš santykių.

Zodiako ženklai ir jų dangaus globėjai: mažosios planetos

Sentimentalūs ir jausmingi Vėžiai sunkiai išsiskiria, kad ir kas tai inicijuotų.

Išdidus ir savanaudis Liūtas nepriima kritikos. Skirdamasis jis gali būti nemandagus ir negailestingas.

Svarstyklių ženklo žmonės yra diplomatiški, draugiški ir žavūs. Bet, jei draugystė su jais baigėsi, tai ji baigėsi amžinai.

meilės horoskopas

Gera draugauti su atviru ir dėmesingu Šauliu, ir jausti jo rūpestį. Tačiau įskaudintas šis Zodiako ženklas gali parodyti grubumą ir netaktiškumą.

Nepaisant to, kad jo siela atrodo švelni ir atvira, Vandenis yra labai reiklus partneriams. Geriau su jais nesiginčyti, nes jie kerštingi ir moka įskaudinti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].