Pastaruoju metu girdime daug psichologinių terminų, apie kuriuos anksčiau net nežinojome: toksiškumas, priklausomi santykiai, manipuliavimas. Kad ir kokiu žodžiu pavadintume šį elgesio modelį, aišku viena – jis atneša kančią. Nelaiminga meilė ir nesveiki santykiai nuodija abiejų partnerių gyvenimus. Tiesa, ne kiekvienas turi jėgų tai pripažinti ir laiku ištrūkti iš užburto kivirčų ir konfliktų rato.

Beje, kai kurie žmonės maudosi kančių jūroje ir tuo džiaugiasi. Atrodo, kad jiems patinka aukos vaidmuo, dėl kurio jo ar jos visi gailisi. Nors psichologai to priežasčių ieško kiekviename atskirame asmenyje, astrologai įsitikinę, kad trys Zodiako ženklai yra labiausiai linkę į nesveikus santykius. Štai ką sako žvaigždžių ekspertai.

Nelaiminga meilė ir Zodiako ženklų santykiai

Astrologė Liudmila Bulgakova paaiškino, kad kai kurie Zodiako ženklai pasižymi švelniu charakteriu ir įgimtu polinkiu į kompromisus. Dėl to tokiais žmonėmis pasinaudoja kiti. Net mylimas žmogus iš to gali gauti naudos, primesdamas savo įpročius ir troškimus. Dėl to partneris ištirpsta poroje, pamiršdamas apie savo pomėgius ir siekius. Tiesą sakant, būtent tokį santykių modelį psichologai vadina priklausomybe.

Skorpionas

Pirmasis Zodiako ženklų, kuriems nelaiminga meilė tampa gyvenimo dalimi, sąraše yra Skorpionas. Nepaisant to, kad šie žmonės laikomi stipriais ir savarankiškais, jie dažnai atsiduria priklausomų santykių tinkluose. Meilės pradžioje jų akys, atrodo, yra užmerktos, jie visiškai nepastebi partnerio trūkumų. Laikui bėgant Skorpionai patiria nusivylimą, bet vis tiek ištveria, nepalieka savo partnerio. „O jeigu rytoj viskas stos į savo vietas?“ – guodžia jie save klaidingomis viltimis.

Skorpionai negali atsisakyti mylimo žmogaus, net jei santykiai nuodija jų gyvenimą. Ilgą laiką šio Zodiako ženklo atstovai kenčia patys ir kankina savo partnerį. Visomis jėgomis įsikibę į praeities laimės pėdsaką, jie sugriauna dviejų žmonių gyvenimus. Tik blaivus situacijos suvokimas gali padėti Skorpionams išeiti iš šio užburto rato.

Vėžys

Vėžiai myli giliai, nesavanaudiškai, kaip Šekspyro tragedijose. Mylimam žmogui jie atveria paslėptus savo bedugnės sielos kampelius, atsiduodami iki begalybės. Vėžiai ištirpsta savo partneryje, gyvena jų gyvenimą, gaudo kiekvieną jo žodį. Jie pabunda ir užmiega galvodami apie jį, pamiršdami savo tapatybę.

Vėžius labai sunku įtikinti, kad jie praranda save, tampa partnerio šešėliu. Net garbinimo objektas nesugeba logiškai kalbėtis su jausmingu Vėžiu. Dėl to partneriui nusibosta, kad Vėžys visada seka jį lyg uodega. Santykiai, kuriuose vienos iš asmenybių negalima pavadinti savarankiška, anksčiau ar vėliau baigsis liūdnai.

Dvyniai

Dvynius astrologė Liudmila Bulgakova vadina mazochistais. Atrodo, kad jie mėgaujasi patiriamomis kančiomis. O padaryti dvasinę žaizdą šio Zodiako ženklo atstovams gana paprasta. Netgi nelaiminga meilė paauglystėje palieka randus jų sieloje visam gyvenimui. Jie pasirengę skirti dešimtmečius savo aistros objektui surasti, jo siekti, siekdami abipusės meilės. Sukurti sveikus santykius su Dvyniais labai sunku, neramios jų sielos ieško dramos ir ašarų. Paradoksalu tai, kad tokioje būsenoje jie jaučiasi geriausiai.

Galbūt kažkam astrologo paaiškinimas atvėrė akis apie jų asmenybės prigimtį. Jei atpažįstate save šiame sąraše, tegul tai bus postūmis pagerinti savo gyvenimą. Tokiu atveju reikia kreiptis ne į astrologus, o į kitus žmogaus sielos žinovus – psichologus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].