2022 metų gegužės mėnuo bus labai sudėtingas metas, tačiau tai nereiškia, kad sėkmė mus visiškai ignoruos. Vis dėlto yra Zodiako ženklų, kuriems šis laikotarpis bus šiek tiek lengvesnis nei kitų Zodiako ženklų atstovams. Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skiriama laimingiesiems.

Šį mėnesį daugiausia neigiamos įtakos Avino ženkle turės Venera, o teigiamos – Jupiteris tame pačiame ženkle. Gegužės 2 dieną Venera persikels į Avino ženklą, o 10 dieną prie jos prisijungs Jupiteris. Remdamiesi šiais įvykiais astrologai padarė išvadas, kam pasiseks labiausiai. Net jei esate laimingųjų sąraše, vis tiek naudokite sėkmės talismanus, nes gegužė žada būti sudėtingas mėnuo.

Vėžys

Vėžiams labai seksis dėl Jupiterio įtakos. Jiems ši planeta darys didžiausią poveikį. Tai reiškia, kad nuo gegužės 10 dienos Vėžiams bus labai svarbus ir gyvenimą keičiantis laikotarpis. Tai labiausiai paveiks šeimos, meilės ir santykių sritį. Jupiteris padės jums tapti geresniais ir nurodys, kaip elgtis su bet kuriuo žmogumi.

Nuo gegužės 10 dienos iki spalio 27 dienos prasidės laikotarpis, kai šeima, draugai ir darbo kolektyvas vaidins labai svarbų vaidmenį šių žmonių gyvenime. Vėžiai yra labai priklausomi nuo šios sferos, todėl jiems atsivers visi įmanomi keliai į laimę. Tikėtina, kad vienišiems Vėžiams pavyks susirasti antrąją pusę, sukurti šeimą bei pakelti esamus santykius į aukštesnį lygį.

Skorpionas

Astrologai Skorpionus įtraukė į laimingiausių Zodiako ženklų sąrašą, nes Venera šiuos žmones veikia itin nežymiai. Neigiama Venera jiems visuomet yra geras dalykas, nes jie beveik neįsisavina jos negatyvumo. Dauguma žmonių bus labai tingūs, o Skorpionai, priešingai, atsigaus ir pradės siekti pergalių visuose frontuose. Tai bus labai šviesus ir pozityvus mėnuo, per kurį šio ženklo atstovams seksis beveik viskas.

Žmonės pyks vieni ant kitų, bet jei Skorpionai sugebės sulaikyti neigiamas mintis ir negatyvią energiją, tai jiems bus naudinga. Jiems bus lengviau nekreipti dėmesio į jų atžvilgiu išsakomus priekaištus.

Šaulys

Šauliams, kitaip nei Skorpionams ir Vėžiams, pasiseks dvigubai labiau. Neigiama Venera jiems nedarys didelės įtakos, o teigiamas Jupiteris – beveik taip pat teigiamai veiks, kaip ir Vėžius. Taigi, Šauliai laimės visais atžvilgiais. Gegužę dėl Jupiterio įtakos jiems bus stebėtinai palankus metas pradėti su kuo nors flirtuoti ir susitikinėti. Kita vertus, Venera suteiks jėgų ir energijos, padės įveikti nuoskaudas, pyktį ir išvalyti nemalonius prisiminimus. Tai reiškia, kad gegužės mėnesį šio ženklo žmonės taps paklausiausi, charizmatiškiausi ir žaviausi.

Verslo srityje Šauliai iš žvaigždžių ir planetų taip pat gaus didelį pozityvios motyvacijos užtaisą. Čia pirmiausia reikėtų padėkoti Venerai. Būtent ši planeta padės atlikti šį triuką. Todėl Šauliams nereikės ieškoti motyvacijos judėti į priekį. Jie turės daug energijos ir kantrybės.

Jei gegužės mėnesį jus apims negatyvumo priepuoliai, astrologijos ekspertai pataria tokiais laikotarpiais pasinaudoti paprasčiausiais būdais nuotaikai pakelti. Nepamirškite, kad tai motyvuotų ir aktyvių žmonių mėnuo. Linkime jums sėkmės, meilės ir įkvėpimo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].