Zodiako ženklai, kurių santykiai baigiasi vestuvėmis

Užmegzdamos santykius dauguma moterų tikisi, kad sukurs šeimą. Žinodama vyro Zodiako ženklą, galite sužinoti, kokios yra jūsų galimybės už jo ištekėti.

REKLAMA

Jautis yra vienas geriausių kandidatų į vyrus. Jam svarbu viskas, kas susiję su komfortu ir jaukumu. Namuose jam pakaks paprasčiausio maisto ir tvarkos. Jautis labai myli vaikus, todėl siekia kurti šeimą su šeimyniška moterimi, o ne su karjeriste. Vienintelis dalykas, galintis sulėtinti santuokos pasiūlymą, tai finansinė padėtis. Jaučiui svarbu būti ne tik šeimos maitintoju, bet ir užtikrinti jai gana aukštą pragyvenimo lygį. Todėl kol neturės pakankamos materialinės bazės, jis neves.

REKLAMA

Avinas yra sudėtingas ženklas, bet stabilus: jis nesikeičia visą gyvenimą. Planuodami vestuves su Avinu galite būti tikri, kad jo elgesys po santuokos išliks toks pat, kaip ir prieš vestuves, todėl iš anksto reikėtų pasverti visus už ir prieš. Avinas labai rimtai žiūri į šeimyninį gyvenimą ir viską planuoja daug metų, tačiau yra vienas „bet“: svarbu, kad jis iki santuokos būtų „išsilakstęs“. Tada, jei jis staiga supras, kad jūs esate jo vienintelė, jis gali pasipiršti po mėnesio pažinties.

Vėžys santykiuose labiau vertina savo emocinį komfortą. Jam svarbu žinoti, kad partneris priims jį tokį, koks jis yra, ir palaikys bet kokioje situacijoje. Tik jausdamasis saugiai santykiuose, Vėžys dės visas pastangas, kad moteris būtų laiminga. Jis yra labai mylintis tėvas, bet neturėtumėte visiškai patikėti jam vaikų auklėjimo – jis juos išlepins. Vėžys išsiskiria retai ir dažniausiai moters iniciatyva, kuri pavargo nuolat rūpintis savo partnerio psichologiniu komfortu.

REKLAMA

Ožiaragis visus klausimus sprendžia atsargiai, ilgalaikiai santykiai nėra išimtis. Jam svarbu, kad net ir bendrame gyvenime jis turėtų asmeninę erdvę. Kaip vyras, Ožiaragis yra šeimos stuburas ir rūpestingas tėvas. Jam patinka stabilūs santykiai, todėl yra pasiryžęs kurti šeimą.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Nenusiminkite, jei jūsų vyro Zodiako ženklo nėra mūsų sąraše. Astrologija tik teigia, ar santykiai baigsis vestuvėmis. Galiausiai viskas priklauso tik nuo pačios poros!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].