Kodėl jums taip sunku susirasti draugą ir palaikyti santykius? Atsako šamanė ir aiškiaregė Kazhetta Achmetzhanova.

Šaulys

Šios damos išsiskiria savarankišku charakteriu ir vertina laisvę, kurios jos nėra pasiruošusios iškeisti į namų rutiną. Jos įpratusios gyventi pagal savo taisykles, todėl dažnai atsisako vyrų. Tačiau kartais Šaulio ženklo moteris palieka išrinktieji, kuriuos jos besąlygiškai įsimyli. Faktas yra tas, kad vyrų akyse šio ženklo atstovės atrodo pernelyg lengvabūdiškai. Šauliai mėgsta triukšmingas kompanijas, naujas patirtis ir per daug laiko skiria darbui. Šios damos nenori apriboti savo pomėgių iki namų ruošos darbų. Šaulio ženklo moterys atrodo nerimtos ir sukelia pavydą. Su jomis sukurti tvirtą šeimos sąjungą yra nepaprastai sunku.

Avinas

Ryškios Avino ženklo damos traukia vyrus bet kurioje kompanijoje. Jos visada pasiruošusios naujiems romantiškiems nuotykiams, gali išjudinti bet kokį nuobodų vakarėlį ir yra dėmesio centre. Be to, jos yra įvairiapusės ir nuolat ieško naujų pomėgių. Kas verčia vyrus atsisakyti tokio „radinio“? Pasirodo, kad šio ženklo atstovės pasižymi nekantrumu, savanaudišku charakteriu, kurį atlaiko ne visi. Dažnai jos elgiasi pernelyg grubiai ir tiesiai šviesiai, negalvoja apie pasekmes. Smarkių kivirčų serija veda į išsiskyrimą, dėl ko vėliau Avinės gailisi.

Mergelė

Šios griežtos damos garsėja savo kategoriškumu. Principingos Mergelės sunkiai daro nuolaidas ir kompromisus. Perfekcionizmu jos kankina ne tik save, bet ir vyrus. Mergelė siekia atrodyti tobulai kitų akyse, todėl tinkamo partnerio ieško ilgai. Ji kontroliuos kiekvieną žingsnį ir kritikuos išrinktąjį, provokuodama rimtus konfliktus. Kandidatai į ranką ir širdį nuolat sulaukia pašaipų ir sarkastiškų replikų. Norint išlikti šalia jos, reikia turėti stiprius nervus, neišsenkančio optimizmo ir humoro jausmą.

Liūtas

Pasitikinčios savimi ir ryškios Liūtės aplink save sutraukia minias gerbėjų. Šios moterys neskuba rinktis: jos žino savo vertę. Liūto ženklo moterys labiau mėgsta pasiekusius, sėkmingus ir stiprius vyrus, kurie taip pat stebina maloniomis staigmenomis. Įtikti joms per sunku: temperamentingos Liūtės kelia aukštus reikalavimus išrinktajam, dažnai elgiasi kaip pavydžios šeimininkės. Jos daro spaudimą savo partneriui ir reiškia daugybę pretenzijų, todėl vyrai dažnai pirmi nutraukia santykius.

Dvyniai

Romano su Dvyniais pradžia bus lengva ir maloni. Šio ženklo atstovės greitai užmezga kontaktą ir yra nusiteikę meilės nuotykiams. Tačiau jei santykiai pradeda pereiti į rimtą lygį, Dvynių ženklo atstovė tampa išranki, kruopšti ir kritiška. Romantiška nuojauta palieka santykius, prasideda skandalai ir nesutarimai. Išrinktoji suglumsta: kivirčai įgauna pagreitį, lengvumo ir linksmumo santykiuose lieka vis mažiau. Dvyniai negali pakęsti buitinės rutinos, juos per daug apkrauna kasdienybė, todėl šeimos sąjunga dažnai griūna.

Horoskopai, Zodiako ženklai

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].