Astrologai mano, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovai tiesiog negali tapti tikrai gerais draugais. Taigi, su kurių Zodiako ženklų atstovais turėtumėte būti atsargesni?

REKLAMA

Avinas

REKLAMA

Avinas yra karštakošis ir nemėgstantis ieškoti kompromisų. Šio ženklo atstovai moka rasti bendrą su bet kuriuo žmogumi, tad nieko keisto, kad jie  yra apsupti daugybės pažįstamų žmonių. Vis dėlto, kai kalbama apie tikrą draugystę, Avino ženklo atstovai tikrai negali pasigirti.

Avinams labai sunku atsiverti žmonėms, todėl jie atrodo šalti ir neįdomūs. Šio Zodiako ženklo atstovai gali bandyti nuslopinti bet kokius bandymus bendrauti atviriau. Avinai yra linkę bendrauti gana paviršutiniškai, tačiau su savo pažįstamais jie niekada nebando konkuruoti.

REKLAMA

Skorpionas

Bendravimas su Skorpiono ženklo atstovu taip pat gali būti nelengvas. Nors šio ženklo atstovai nesistengia sąmoningai pakenkti savo draugams, tačiau bendravimo sunkumų vis tiek gali kilti.

REKLAMA

Labai dažnai Skorpionai yra patys nuodingiausi draugai, kurie  su mielu noru savo problemas perkelia ant savo draugų pečių. Maža to, jie apkalbinėja draugus jiems už nugaros ir gali išduoti jų paslaptis. Maža to, Skorpionai yra labai kerštingi: jei kartą įskaudinsite šio ženklo atstovą, jis tai prisimins visą savo gyvenimą.

Ožiaragis

REKLAMA

Atrodytų, kad Ožiaragis yra gana ramus žmogus, tad kas gali nutikti? Šio ženklo atstovai yra gana savarankiški, o draugus renkasi labai atsargiai.  Ožiaragiams yra labai svarbu, kad draugai pateisintų visus jų lūkesčius.

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovai gana dažnai pradeda kivirčus ir neretai bando pasirodyti geresniais už kitus. Galite būti tikri, kad Ožiaragis ne kartą primins, kad jis yra geresnis už jus. Bendrauti su tokiu žmogumi gali būti tikrai nelengva.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.