Dėl rugsėjo 15 d. jaunaties kai kurie Zodiako ženklai gali pajusti pokyčius meilės srityje. Taigi, sužinokite, kas jūsų laukia šį mėnesį: kai kuriems Zodiako ženklams pokyčiai meilės srityje bus itin ryškūs.

REKLAMA

Mergelė

Jaunatis jūsų ženkle suteiks energijos kurti asmeninį gyvenimą pagal savo taisykles! Priimsite svarbų sprendimą, kuris pagerins jūsų savijautą ir padidins komfortą. Rugsėjo mėnesį jums gali pavykti išspręsti problemas, susijusias su būstu. Galite persikelti į naujus namus, taip pat jūsų partneris gali pasiūlyti apsigyventi kartu.

Žuvys

REKLAMA

Rugsėjis Žuvų ženklo atstovams – 100% naujos meilės ar pažinties pradžia. Tikėtina, kad pajusite priešingos lyties atstovo susidomėjimą jumis. Didelė tikimybė, kad partneris pateiks jums pasiūlymą, susijusį su kelionėmis.  Ši kelionė dvelks romantika ir prabanga.

Dvyniai

Jaunatis jūsų būsto sektoriuje atvers naują gyvenimo puslapį. Tikėtina, kad šį mėnesį teks apsvarstyti galimybę keisti gyvenamąją vietą. Galbūt nuspręsite įsigyti nekilnojamojo turto ar išvyksite gyventi į užsienį. Taip pat galite užmegzti santykius su žmogumi, kurio darbas susijęs su psichologija, medicina arba finansais.

Skorpionas

REKLAMA

Jaunatis Mergelės ženkle žada teigiamus pokyčius. Gali būti, kad rugsėjo mėnesį užmegsite romaną su kolega, draugu ar senu pažįstamu.  Įdomu tai, kad Plutonas bus kelionių sektoriuje, todėl esamuose santykiuose gali būti pastebima pažanga. Pavyzdžiui, galbūt nuspręsite apsigyventi kartu.

REKLAMA

Jautis

Gali būti, kad jums teks versti naują gyvenimo puslapį. Šiuo laikotarpiu galite atsikratyti įsipareigojimų ar užmegzti naujus santykius. Jūsų meilės sektoriuje vyksta jaunatis, o Jupiteris ir Uranas jūsų pirmuosiuose namuose gali paversti jus naujos meilės istorijos iniciatoriumi.

REKLAMA

Ožiaragis

Jaunatis yra jūsų kelionių sektoriuje, o Jupiteris ir Uranas jūsų meilės sektoriuje gali paversti jūsų partnerį aktyvesniu. Tikėtina, kad jis pasiūlys jums pradėti gyventi kartu arba kartu vykti į kelionę. Vieniši Ožiaragio ženklo atstovai turės galimybę užmegzti naują pažintį kursuose, kelionėje ar tvarkant tarptautinius dokumentus.

vyras

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].