Zodiako ženklai, kuriems pasiseks 2024 metų liepą

Liepa yra vienas iš svarbiausių mėnesių, nes planetos taip nusprendė. Daugeliui iš mūsų reikia įsitraukti į darbą ir didinti motyvaciją. Astrologai mums papasakojo, kurie Zodiako ženklai sulauks didelio pasisekimo šiuo palankiu metu.

REKLAMA

Verta paminėti, kad liepa greičiausiai bus metas, kai daugelis iš mūsų galės rasti savo gyvenimo pašaukimą. Niekada nevėlu pradėti daryti tai, kas jums patinka, ypač dabar. Apskritai visiems be išimties Zodiako ženklams pasiseks, nes liepos mėnesį visos trys pagrindinės planetos – Marsas, Venera ir Merkurijus – sustiprės, tačiau yra pora kandidatų į lyderius, kuriems bendra visų trijų planetų jėga yra didesnė nei kitiems ženklams.

3 Zodiako ženklai, kurie kitų žmonių paslaptis saugo net geriau nei jie patys

Liūtas

Liūto ženklo atstovai gana gerai sutaria su visomis trimis pagrindinėmis liepos mėnesio planetomis. Meilės gyvenimo sferoje jų laukia didžiulė sėkmė. Astrologai ir svetainės ekspertai tiki, kad vieniši šio ženklo atstovai galės susirasti sielos draugą. Kiekvienas, kuris jau palaiko santykius, gali saugiai perkelti savo santykius į kitą lygį. Kalbant apie darbą ir verslą, šiose srityse tikimasi daug didelių pokyčių. Jei Liūto ženklo atstovai tiesiog nori atsipalaiduoti, tada viskas jų gyvenime bus ramu ir tylu.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovų laukia gana produktyvi liepa, nes žvaigždės ir planetos bus itin kūrybingos. Tai reiškia, kad negalima sėdėti be darbo ir laukti gerų orų prie jūros. Reikia veikti, ieškoti naujų galimybių. Naktiniai kūnai jiems padės suaktyvinti paslėptus energijos rezervus. Daugelį įvykių teks patirti pirmą kartą. Tai reiškia, kad bus galimybė išmokti ko nors naujo ir naudingo.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams visas mėnuo žada būti itin sėkmingas, šviesus ir palankus. Šio ženklo atstovai pažadins galingą intuiciją, kuri pasakys, kuria kryptimi judėti. Astrologai pataria nepasiduoti sunkumams ir nebijoti kažko naujo. Liepos žvaigždės ir planetos neleis Svarstyklių ženklo atstovams likti nevykėliais, todėl net ir pats nelaimingiausias aplinkybių derinys gali pasirodyti teigiamas, pažvelgus į jas kitu kampu.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovams daugiausia naudos visada atneša laikotarpiai su trimis stipriomis planetomis Veneros, Marso ir Merkurijaus asmenyje. Juos galima laikyti didžiausiais liepos mėnesio laimingaisiais. Merkurijus žymiai pagerins jų atmintį, todėl jie galės pradėti mokytis kažko naujo, keisti darbą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Astrologai pataria Ožiaragio ženklo atstovams likti reikalų šleifuose ir stačia galva pasinerti į verslą dėl stipraus Marso. Meilės reikaluose Veneros dėka atėjo laikas naujovėms ir eksperimentams.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Taip pat peržiūrėkite galios dienas 2024 metų liepos mėnesiui, nes jų bus daug, o energetiškai pavojinga ir bloga diena bus tik viena. Tai padės suprasti, kada reikia suaktyvinti visus savo vidinius resursus, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Stenkitės stebėti mūsų Mėnulio kalendorių, kad žinotumėte apie Mėnulio, planetų ir žvaigždžių nuotaiką.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].