Tikrai kiekvienas bent kartą gyvenime svajojo kurį laiką gyventi ant šiltos jūros kranto, kur lengvas vėjelis kedena plaukus, o bangų garsai glosto ausį. Šioje vietoje laikas tarsi sustoja, gyvenimas jaučiamas visiškai kitaip, o ir jūs, atrodo, nenorite būti niekur kitur.

Daugelis netgi pasirengę atsisakyti ir viso turto, kurį uždirbo sunkiu darbu, kad tik persikeltų į rojų. Paprastai apie tai svajoja kelių Zodiako ženklų atstovai. Ar žinote, kas slapta svajoja apie pajūrį, o gal ir atvirai apie tai kalba? Atsakymas nustebins daugelį, pasirodo, kad vandenyno ošimo trūksta ne tik Vandens stichijos ženklams.

Ožiaragis

Visi mano, kad Ožiaragiai yra gana žemiškas Zodiako ženklas ir, kad, išskyrus darbą, jie niekuo nesidomi. Tačiau šio ženklo atstovai taip pat nori ir moka ilsėtis. Labiausiai jiems patinka atsipalaiduoti prie atvirų didelių vandens telkinių. O kas tam geriau tinka, jei ne vandenynas? Ožiaragius veikia raminantys bangų garsai, o jaukūs vakarai su nuostabiais saulėlydžiais pakrantėje prisideda prie romantiškos nuotaikos. Šio Zodiako ženklo atstovai neįsivaizduoja savo gyvenimo be vienovės su gamta. Miškai, jūra, ežerai yra jų galios vieta, čia jie semiasi jėgų ir įkvėpimo tolesniam sėkmingam darbui. Jie nuoširdžiai svajoja priartėti prie vandens ir likti ten visam gyvenimui. Per visą gyvenimą Ožiaragis siekia karštų saulės spindulių ir vandens. Tai verčia jį dažnai skristi į šiltus kraštus. Jei nėra galimybės pabūti prie jūros ar vandenyno, tada Ožiaragiai eina prie upės ar ežero, kur jie mėgaujasi tyla ir nuostabiais peizažais. Tačiau jie tampa tikrai laimingi tik vandenyno pakrantėje.

Avinas

Daugelis nustebs sužinoję, kad Avinas neįsivaizduoja savo gyvenimo be jūros. Kaip taip gali būti, nes tai – Ugnies ženklas? Į šį klausimą geriausiai atsako patys Avinai. Nuo pat vaikystės Avinus pradeda traukti jūra ir vandenynas – visa, kas su jais susiję. Jie žiūri televizijos laidas apie keliones vandenynais, skaito knygas ir jaučia stipriausią trauką šiltiems kraštams su smėlio paplūdimiais. Tik jei Ožiaragiai vandenyną sieja su atostogomis paplūdimyje ant gultų ir vandens horizontu apmąstymu, tai Aviną labiau traukia povandeninis pasaulis, kurį jis nori patyrinėti pats.

Smalsumas ir nenoras sėdėti vietoje pastumia Ugnies ženklo atstovus į neapgalvotus veiksmus ir nuotykius. Avino ilgą laiką negalima uždaryti į betoninę miesto dėžutę. Avinas labiau mėgsta veiklą lauke. Jie dažnai gali būti matomi ant banglentės, bandantys pažaboti jūros bangą arba iš valties tyrinėjantys jūrų gyvenimą. Sėdėti vienoje vietoje – ne Avinui.

Vėžys

Kalbėdami apie Vėžį, dažnai galvojame apie patikimus, stabilius žmones, kurie savo namus laiko tvirtove ir nenori iš jų išeiti. Taip, Vėžiai yra baisūs konservatoriai, tačiau jų potraukis vandenynui yra toks pat stiprus, kaip ir Ožiaragių ar Avinų.

Šio ženklo atstovai savo namus laiko vieta, kur juos myli ir jų laukia, kur jauku ir gera. Štai kodėl jie taip nori persikelti į šiltuosius pasaulio kampelius. Vėžiams nėra nieko patrauklesnio, kaip galimybė saulėlydžio metu nuvykti į pajūrį, patogiai pasėdėti dieną sušilusiame smėlyje ir pažvelgti į lėtai plaukiančius debesis ir už horizonto skęstančią saulę. Vandenyno oras, smėlis ir sūrus vanduo yra tikroji visų Vėžių tėvynė. Jie pasirengę nedvejodami atsisakyti visko ir išvykti į mylimus kraštus. Daugelis šio ženklo atstovų dažnai galvoja apie galimybę persikelti į šiltus kraštus ir pradėti ten gyvenimą iš naujo. Jie tikri, kad tik ten gali tapti tikrai laimingi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].