Zodiako ženklai, kuriems birželio 30 - liepos 5 dienos bus sunkesnės nei kitiems

Mes išgyvename keistą, įtemptą ir nenuspėjamą laiką, kalbant apie astrologiją. Net keliems zodiako ženklams ateinančios dienos bus sunkesnės, nei kitos.

Prasidėjus užtemimų sezonui, mažai ką galima padaryti, tik pasiduoti Visatos malonėms ir pripažinti, kad viskas vyksta dėl tam tikrų priežasčių.

sunkesnės

Jei jaučiatės labiau prislėgtas nei įprastai, tada greičiausiai esate vienas iš Zodiako ženklų, kuriam birželio 30 – liepos 5 savaitės pasunkės.

Vis dėlto nenusivilkite: esate ne vieni, nes, tiesą sakant, visi šią savaitę pajus spaudimą.

Nepaisant to, kad užtemimai yra žinomi kaip ryšiai su Šiaurės mazgu (mūsų galutinis likimas) ir sukeliantys drastiškus bei netikėtus gyvenimo pokyčius, kosmosas teikia planetinę paramą, padedančią mūsų perėjimui į ateitį.

Kai birželio mėn. 30 d. Merkurijus retrogradiškai pajudės, jūs galite sulaukti nuostabaus apreiškimo, susijusio su mintimis ar prisiminimais iš praeities.

Šiuo atveju labai rekomenduojama savianalizė ir refleksija, nes jus gali maloniai nustebinti tai, ką atradote.

Kai Saulė liepos 1 dieną sudarys sekstilę su Uranu, jūsų protas atsivers skirtingoms savęs pusėms. Pamatysite savo asmenybės puses, kurioms galbūt priešinote dėl permainų baimės.

sunkesnės

Ir kai pagaliau liepos 5 dieną Ožiaragyje įvyks mėnulio užtemimas, ateis laikas judėti į priekį. Viskas gali atsitikti – ir greičiausiai įvyks.

Taigi, kokie zodiako ženklai yra įtraukti į mažąjį sąrašą tų, kuriems birželio pabaigos ir liepos mėnesio pradžios dienos taps sunkesnės?

Liūtas

horoskopas, gegužės, savaitės horoskopas

Jūs išgyvenate labai jautrų ir dvasingą laiką. Pastaruoju metu giliai pasineriate į savo jausmus – tiek, kad net galite jausti norą atšaukti kai kuriuos savo planus ir leisti laiką vienatvėje.

Jei dalyvavimas „pasaulietiniame“ gyvenime ir aktyvus bendravimas jums atrodo labiau neišsemiamas, nei įprasta, klausykite, ką jums liepia intuicija, ir apsupkite tylą.

Dabar jūs apdorojate daugiau dvasinės energijos nei įprasta ir galbūt net patiriate vidinį virsmą. Ši energija yra graži, labai asmeniška ir tuo pat metu skausminga.

Normalu, jei manote, kad niekas nesupranta, ką jūs dabar išgyvenate savo gyvenime. Na, kai kuriuos dalykus reikia atlikti atskirai.

Šaulys

horoskopas, venera, Visata, gegužės, savaitės horoskopas, sunkesnės

Išmoksite suprasti, kas liks jūsų gyvenime ir kas jį paliks. Šiuo metu jūs susiduriate su netikėtų pokyčių smūgiais.

Tikėtina, kad kažkas svarbaus staiga paliko jūsų gyvenimą, ir jūs vis dar analizuojate „juodąją skylę“, kurią šis žmogus paliko.

Nesitikėkite, kad pasveiksite lengvai ir greitai. Nėra jokios priežasties apsimesti, kad jums viskas gerai, kai nėra. Nėra pagrindo priversti save įveikti savo jausmus, kai dar nesate tam nepasirengęs.

Jei skubinsite gijimo procesą, jausitės atsitiktiniame pasaulyje.

Šią savaitę tiesiog leiskite sau suprasti, ką jaučiate. Čia nėra nieko blogo.

Ožiaragis

Pasikeisite greičiau, nei pasaulis sugeba tai padaryti. Jūsų gyvenimas per pastaruosius porą metų labai pasikeitė. Jūs netgi galite jaustis kaip visiškai kitas žmogus nei anksčiau.

Kita šių dienos staigmena gali laukti jūsų iki šios savaitės pabaigos, todėl pasiruoškite netikėtumui.

Kad ir kokia nemaloni galėtų būti ši mintis, paguoskite save tuo, kad Visata vadovauja ir nukreipia jus į sėkmę, apie kurią visada svajojote.

Be to, ši sėkmė gali įvykti kelyje, kurio jūs niekada nematėte kaip pasirinkimo.

Iš pradžių tai gali atrodyti net kaip nesėkmė, ir tik tada suprasite, kad tai iš tikrųjų yra sėkmė. Pasitikėkite savo kelione!

sunkesnės

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].