Zodiako ženklai, kuriems 2023 metais seksis finansiškai

Astrologai papasakojo, kuriems Zodiako ženklams tikrai netrūks pinigų 2023 m. Yra net šeši laimingieji! Galbūt ir jūs patekote į šį sąrašą?

REKLAMA

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Kitais metais Avinas galės pasiekti materialinį stabilumą. Negana to, šio ženklo atstovai gaus netikėtą piniginę išmoką: dotaciją, premiją ar socialinę paramą. Jie gali tikėtis ne vienkartinės išmokos, o reguliarių mokėjimų. Šią netikėtą piniginę premiją Avinas gaus bent du kartus.

REKLAMA

Jautis

Darbštus Jautis pradės gauti didesnį atlyginimą. Galbūt jis gaus atlyginimą už gerą darbą. Gera investicija būtų buitinės technikos pirkimas namams.

Dvyniai

Dvyniai, įgiję naujų įgūdžių ar baigę aukštesnio lygio kursus, galės pagerinti savo finansinę padėtį. Jiems gali tekti rizikuoti ir pakeisti darbą. Astrologai rekomenduoja kūrybingiems asmenims ir ekspertams plėtoti savo prekės ženklą.

REKLAMA

Mergelė

Zodiako rate Mergelė yra vienas atsakingiausių ir darbščiausių ženklų. Tačiau 2023 metais klestėjimas ir gerovė nebus siejami su paaukštinimu. Kiti žmonės padės Mergelės atstovams pagerinti jų finansinę padėtį. Tai gali būti giminaičiai, turtingas gerbėjas ar partneris. Šie ištekliai turėtų būti naudojami protingai. Geriausias pasirinkimas yra investuoti juos.

Skorpionas

Skorpionai 2023 metais turės daug pinigų. Visi 12 mėnesių bus palankūs kūrybiškumui realizuotis. Tai gali būti bet kas nuo piešimo ir šokių iki muilo gaminimo. Svarbiausia, kad duotumėte valią savo fantazijoms. Be to, galėsite užsidirbti pinigų iš savo naujo pomėgio. Su tuo labai susijęs finansinės padėties gerėjimas.

REKLAMA

Šaulys

Šauliai kitąmet tikrai praturtės. Pajamų augimas siejamas su jų profesine veikla. Jie gaus paaukštinimą arba, priešingai, nematydami karjeros perspektyvų, pakeis darbą. Jų pajamos gali padidėti labai greitai. Šauliams reikia pagalvoti apie finansinio stabilumo formavimą.

vyrai, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].