Zodiako ženklai, kurie yra tikri energetiniai vampyrai

Yra žmonių, kurie nesąmoningai maitinasi kitų žmonių emocijomis. Tačiau yra ir tokių, kurie puikiai žino, ką daro. Ir be gėdos jie išsiurbia visą energiją iš aplinkinių. Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai yra tikri energetiniai vampyrai.

vampyrai

Kaip atpažinti energetinį vampyrą pagal Zodiako ženklą?

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai yra labai gudrūs ir sumanūs manipuliatoriai. Jie lengvai naudojasi žmonėmis ir maitinasi jų energija. Ar pastebėjote, kad pabendravus su dauguma šio ženklo atstovų, norisi tiesiog kelias dienas neišeiti iš namų? Tokius žmones geriau aplenkti ir apskritai neįsileisti į artimų draugų ratą. Jei darbe turite Svarstyklių ženklo atstovų, stenkitės išlaikyti saugų atstumą. Priešingu atveju rizikuojate patekti į negailestingų plėšrūnų gniaužtus. Taip pat turėtumėte apsaugoti savo vaikus nuo Svarstyklių ženklo atstovų. Jei vaikas pradeda bendrauti su tokiu žmogumi, jam gali kilti miego ir mitybos problemų.

vampyrai

Ožiaragis

Ožiaragiai mėgsta savo problemas permesti kitiems. Ir galiausiai jie net neklausys savo pašnekovo. Jie neleis pašnekovui net įsiterpti. Jie visiškai nesijaudina apie tai, kas vyksta draugų ir artimųjų gyvenime. Dažniausiai Ožiaragiai susisiekia tik tada, kai jiems kas nors nutinka. Jiems reikia palaikymo ir paguodos žodžių. Ir gavę teigiamų emocijų, jie laimingi grįžta į savo gyvenimą. Tai pavojingi žmonės, negalintys nieko palikti ramybėje. Deja, tiesiog nutraukti santykius su Ožiaragiu yra neįmanoma. Išsiskyrimas truks ilgai ir atneš tik skausmą ir kančią.

Liūtas

Liūtai yra kerštingiausi ir egoistiškiausiai žmonės iš visų Zodiako ženklų. Viskas bus sklandu, kol tokiam žmogui nepasakysite kažko blogo. Net jei netyčia įžeidėte Liūtą, nuo bėdų nepabėgsite. Liūtas skleis apie jus nešvarius gandus ir mėtys purvą jums už nugaros. Bet į akis jis šypsosis ir apsimes, kad esate geriausi draugai. Galbūt jums pavyks palaikyti draugiškus santykius su Liūtu metų metus. Bet tai greičiau išimtis. Dažniausiai užtenka poros mėnesių, nes žmonės tiesiog neištveria. Liūtai yra tikrieji energetiniai vampyrai, nuo kurių reikia bėgti.

vampyrai

Avinas

Avinai yra pripratę prie karališko elgesio. Jei tokį ženklą turintis vaikas yra vienintelis šeimoje, jis užaugs narcizišku egoistu. Nesiskaitys su kitų nuomone ir kovos už savo požiūrį. Avinai įsitikinę, kad jų nuomonė yra vienintelė teisinga. Santykiuose jie yra tikri tironai ir visada stengiasi kontroliuoti savo partnerį. Šio ženklo atstovai netgi gali pradėti slapta skaityti partnerio žinutes. Taip pat šis ženklas dažnai sugalvoja sekti žmogų, su kuriuo palaiko santykius. Laimei, anksčiau ar vėliau jiems nusibosta partneris ir jie pradeda ieškoti naujos aukos. O senasis lieka užmarštyje.

Žmonėms, kurie susiduria su energetiniais vampyrais, patariame būti labai atsargiems. Pirmiausia pasirūpinkite savimi, stenkitės neprovokuoti jų ir laikytis atstumo. Priešingu atveju galite patekti į bėdą, kurios bus labai sunku atsikratyti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].