Sužinokite, kas pagal horoskopą yra draugiškiausias ir supratingiausias Zodiako ženklas bendravimo ir šeimos srityje. Yra žmonių, kurie geba suprasti kitus tiesiog iš pirmo žodžio. Jiems net nereikia nieko aiškinti. Astrologai įvardijo tinkamiausias poras, kurios supranta viena kitą bendraudamos žvilgsniais, užuominomis ar net be žodžių.

Liūtas ir Avinas

Abu šie ženklai yra ugnies stichijos atstovai. Jie nenumaldomi, impulsyvūs ir aistringi. Tačiau nepaisant to, ši pora sugeba sukurti darnią sąjungą. Jie turi daug bendro, įskaitant mintis, patirtį ir siekius. Liūtas ir Avinas yra vienas kitam pagalbininkai ir kartu nueina ilgą gyvenimo kelią. Jų aršus konfliktas baigiasi aistringu susitaikymu.

Avinas ir Svarstyklės

Sudėtingo charakterio Avinai šiuose santykiuose siekia užimti dominuojančią padėtį. Tačiau tuo pačiu metu jie yra labai jautrūs ir rūpestingi. Taktiški ir kantrūs Svarstyklių ženklo žmonės linkę nuolaidžiauti šio ženklo emocionalumui ir avantiūrizmui. Jie blogai prisitaiko prie vienatvės, todėl vertina partnerio meilę ir švelnumą bei lengvai išsprendžia konfliktus.

Svarstyklės ir Vandenis

Abu yra nepataisomi romantikai. Jiems mažai rūpi namų ruoša ir kasdieniai darbai, daug svarbiau abiem – pagauti iš dangaus krintančią žvaigždę ir padovanoti ją savo partneriui. Šiuose santykiuose vyrauja abipusė pagarba, todėl tai puikus vienas kitą suprantantis duetas. Svarstyklių nepastovumas priimant sprendimus ir dažna jų nuotaikų kaita neatbaido Vandenių.

Vandenis ir Dvyniai

Tiek Dvyniai, tiek Vandeniai mėgsta sklandyti debesyse, nes abu šie Zodiako ženklai priklauso oro stichijai. Jie vertina laisvę, į kurią netoleruoja kitų kėsinimosi, bet taip pat nereikalauja atsidavimo ir iš antrosios savo pusės. Kūrybingos ir įvairiapusės asmenybės, kurių neslegia įsipareigojimai, lengvai randa bendrą kalbą. Nors kiti žmonės ne visada supranta šį jų ryšį.

Dvyniai ir Šaulys

Tiek Dvyniams, tiek Šauliams vienodai būdingas vėjavaikiškumas, nerimastingumas, lengvumas ir permainų trauka. Abu ženklai yra pasirengę naujoms patirtims, nemėgsta sėdėti tarp keturių sienų ir vertina savo nepriklausomybę. Kalbūs Dvyniai vertina Šaulių erudiciją. Šios poros visada turi apie ką pasikalbėti ir niekada nenuobodžiauja vienas kito draugijoje.

Šaulys ir Liūtas

Šios poros santykiai paprastai būna lygiateisiški. Abu Zodiako ženklai entuziastingai ir optimistiškai žiūri į gyvenimą. Jie gali net varžytis ir konkuruoti, tačiau sveikas azartas tik priartina juos prie bendro tikslo. Šauliams dažnai reikia pritarimo jų veiksmams ir pažiūroms, o Liūtai visada ateina į pagalbą ir palaiko atsakingu momentu. Svarbiausia, kad Šauliai nesistengtų įžeisti Liūtų pasididžiavimo.

Jautis ir Mergelė

Jaučiai gyvenime yra konservatyvūs, jie laikosi ramybės ir komforto, nemėgsta permainų ir beveik neįsileidžia žmonių į savo gyvenimą. Tačiau subtilūs ir delikatūs Mergelės ženklo žmonės žino, kaip patraukti už teisingų virvučių ir rasti tinkamus žodžius šiam užsispyrusiam ir savanaudiškam ženklui suvaldyti. Mergelėms tai nėra sunku, nes taip pat, kaip ir Jaučiai, vertina tvarką. Tokia sąjunga yra sėkminga ir stabili.

Mergelė ir Ožiaragis

Mergelės ir Ožiaragiai yra žemės stichijos Zodiako ženklai, jie praktiški, racionalūs, protingi ir diplomatiški. Net jei tarp partnerių kyla nesutarimų, jie gali viską išspręsti ramiai, nesipykdami ir nesiginčydami. Abu ženklai vertina finansinį stabilumą, dėl kurio jie gali sunkiai dirbti ir galiausiai pasiekti savo tikslus. Tokia sąjunga turi labai didelę tikimybę eiti per gyvenimą koja kojon, visapusiškai suprasdama vienas kitą.

Ožiaragis ir Jautis

Jaučių ir Ožiaragių santykiai grindžiami abipuse pagarba ir visišku pasitikėjimu. Abu ženklai yra atsidavę namisėdos, kurie labiau vertina namų jaukumą nei išėjimą į visuomenę. Rami Ožiaragių prigimtis padeda jiems išvengti konfliktų su mažiau ramesniais Jaučiais. Kita vertus, Jaučiai labiau linkęs nerimauti, todėl jiems reikia patikimos draugystės.

Vėžys ir Žuvys

Abu ženklai yra plačiai žinomi romantikai ir svajotojai. Štai kodėl Žuvys ir Vėžiai puikiai ir subtiliai jaučia vienas kitą. Jie gali suprasti savo partnerį vos žvilgtelėję ir, jei reikia, nusistatyti į reikiamą radijo dažnį. Jie visada turi apie ką kalbėti, nors aplinkiniai ne visada juos supranta. Tuo pat metu Vėžių atsargumas atsveria Žuvis, linkusias į neapgalvotus veiksmus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].