Zodiako ženklai, kurie pamiršta sumokėti skolas

Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai vargu ar grąžins skolą. Laiku nesumokantys skolų žmonės gali labai erzinti kitus. Sužinokite, ar jūsų aplinkoje yra tokių žmonių. Noras kuo ilgiau naudotis svetimais pinigais būdingas tik kai kuriems Zodiako ženklams.

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Liūtai užsidirba pinigų savo „norų sąrašui“. Jie išleidžia savo užgaidoms daug. Patys Liūtai niekada nereikalauja grąžinti skolų ir gali jas visiškai pamiršti. Todėl šio Zodiako ženklo atstovai labai nustebs, jei kas nors iš jų pareikalaus pasiskolintų pinigų. Jie netgi laikys tai įžeidimu, kad ir kaip keistai skambėtų ši versija.

Žuvys

gruodžio, Zodiako ženklai

Žuvys visiškai nemoka taupyti pinigų ir apskritai nemoka tinkamai tvarkyti savo finansų. Jie dažnai daro klaidas net ir turėdami dideles pinigų sumas. Todėl tokie žmonės tiesiogine to žodžio prasme gali įklimpti į skolas. Žuvys meistriškai randa priežasčių, kodėl vis negali grąžinti skolos.

Šaulys

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas

Šauliai yra sąžiningi ir atsakingi žmonės, bet jie turi vieną nemalonią savybę. Tai užmaršumas. Todėl nenustebkite, jei šio ženklo atstovas stebėsis jūsų reikalavimu grąžinti skolą. Greičiausiai jis seniai pametė užrašų knygelę su savo finansiniais užrašais ir visai netyčia neprisimena apie skolą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].