Kurie Zodiako ženklai vargu ar kada nors sugyvens taikiai ir harmoningai? Turbūt esate nemažai girdėję apie skirtingų Zodiako ženklų tarpusavio suderinamumą. Tokie meilės ir santuokos deriniai leidžia daugeliui porų rasti harmoniją ir laimę. Tačiau yra ir kita medalio pusė. Kurie ženklai niekada nesugyvena tarpusavyje, nes vienas kitam gali patirti tik pačius blogiausius jausmus? Kas neturėtų net bandyti užmegzti tokių santykių?

REKLAMA

Astrologai įvardijo poras, kuriose tiesiog nekenčiama vienas kito. Patikrinkite šį horoskopą, su kuo jūs ar jūsų pažįstami turi tokį nesuderinamumą ir atstūmimą, skirtingus temperamentus, nesuderinamus skonius ir kardinaliai priešingas mintis apie pagrindines gyvenimo vertybes. Ar tikrai taip yra?

REKLAMA

Avinas ir Jautis

Ryškus, aktyvus, iniciatyvus Avinas negali ilgai sėdėti be jokio užsiėmimo ir nesugeba pakęsti, kai tai daro jo partneris. Vargas jam, jei tai yra Jautis. Jautrus, kruopštus ir lėtesnis Jautis dažnai provokuoja irzlų ir nemandagų Aviną nuolatiniams konfliktams. Todėl frazė „jie nesutaria dėl savo charakterio“ yra viena iš dažniausių jų išsiskyrimo priežasčių.

REKLAMA

Liūtas ir Mergelė

Didingasis Liūtas įpratęs mėgautis aplinkinių dėmesiu, o gyvenimą kartu su savimi laiko dovana ir didele garbe savo partneriui. Ir gyvena visiškame sumišime – ar gali būti kitaip? O štai santūriai, pažeidžiamai ir savikritiškai nusiteikusiam Mergelės ženklo atstovui kiekvienas susitikimas su Liūtu atrodo kaip skausmingas išėjimas iš savo komforto zonos.

REKLAMA

Šaulys ir Vėžys

Vėžys tik išoriškai atrodo grubus ir žiaurus. Iš tikrųjų po šiais šarvais slepiasi jautri ir trapi prigimtis. Vėžys lengvai prisiriša prie partnerio ir rimtai prisiima sutuoktinio vaidmenį. Tačiau šmaikštus ir bendraujantis Šaulys yra visiška Vėžio priešingybė. Jis vertina laisvę meilėje ir kūryboje, ir neketina atsisakyti savo principų.

REKLAMA

Svarstyklės ir Skorpionas

Svarstyklės ženklo žmonės ieško pusiausvyros, harmonijos, balanso tarp savo poreikių ir gebėjimų, po truputį kurdami aplink save jaukią aplinką. Tačiau klastingas, savanaudiškas ir neramus Skorpionas, įsiveržęs į suderintą Svarstyklių pasaulį, vardan aistros ir teisingumo gali lengvai sugriauti visas jo sienas. Svarstyklės neturi kito pasirinkimo, kaip tik bėgti.

REKLAMA

Vandenis ir Dvyniai

REKLAMA

Lengvas, laisvas ir be galo komunikabilus Vandenis mėgsta būti ramioje, nuošalioje ir izoliuotoje aplinkoje. Todėl Vandenis nesupranta Dvynių impulsų, laiko juos nepatikimais ir vėjavaikiškais, kas visiškai jam netinka.

Ožiaragis ir Žuvys

Pragmatiškas Ožiaragis ieško logiškų argumentų ir netoleruoja tuščių kalbų. Tačiau svajingasis Žuvų ženklo atstovas turi savitą požiūrį į viską, kas vyksta aplinkui, taip pat ir į savo partnerį. Šie ženklai tarsi gyvena skirtingose planetose, todėl labai sunkiai priima savo oponentus ir įgyja pasitikėjimą – jie paprasčiausiai nesupranta vienas kito.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.