Gimusieji po Avino ženklu pasižymi ryžtingumu ir užsispyrimu. Jie stengiasi visus savo planus paversti realybe ir, beje, dažnai jiems tai pavyksta. Kai kuriems žmonėms šio žvaigždyno atstovai kelia susižavėjimą bei pasigėrėjimą, nes jie yra tokie aktyvūs ir linksmi. Tačiau nereikėtų daryti apibendrintų išvadų. Yra ir žmonių, kurie negali palankiai priimti Avinų, nesugeba jų mylėti ir kurti su jais artimų santykių. Šie asmenys gimsta po 4 Zodiako ženklais.

REKLAMA

avinas

Jautis

REKLAMA

Šie žmonės pasižymi santūrumu, noru gyventi nuosaikų gyvenimo būdą. Kai horizonte pasirodo Avinai, Jaučiai pasijunta suirzę. Šio ženklo atstovams atrodo, kad Avinų visur yra tiesiog per daug, kad jie netaktiški, elgiasi pernelyg laisvai. Konservatyviems Jaučiams nepatinka Avinų impulsyvumas, jų irzlumas, kuris kartais primena agresiją.

Vėžys

REKLAMA

Šio žvaigždyno atstovai yra lėtesni ir elgiasi apgalvotai, nesiima staigių veiksmų. Vėžiai jaučiasi nejaukiai šalia aktyvių Avinų.

Avinai gali kritiškai vertinti Vėžius ir pakirsti jų savivertės jausmus. Nuo Avinų spaudimo Vėžiai stengiasi pasislėpti savo kiaute. Jie net nori būti nematomi, kai šalia jų yra Avinai.

REKLAMA

Mergelė

Disciplinuotos ir pedantiškos Mergelės yra įpratusios viską apgalvoti ir suplanuoti. Kita vertus, Avinai yra impulsyvūs ir spontaniški. Šių skirtingų žvaigždynų atstovai niekada neranda bendros kalbos.

REKLAMA

Mergelės Avinus laiko bepročiais, kuriais negalima pasikliauti. Kita vertus, Avinams nepatinka žmonės, gimę po Mergelės ženklu dėl jų nuobodumo.

Žuvys

REKLAMA

Žmonės, gimę šiame žvaigždyne, išsiskiria savo lėtesniu ir svajingesniu mąstymu.

Romantiškos Žuvys negali sugyventi su Avinais, kurie galvoja apie žemiškus dalykus ir negali susitelkti į aukštesnes materijas. Avinai šio ženklo atstovams atrodo pernelyg neramūs ir neatsakingi. O Žuvys tokių žmonių nemėgsta.

REKLAMA

Visų kitų ženklų atstovai su Avinu elgiasi ramiai ar neutraliai. Jie gali su jais bendrauti, spręsti profesinius klausimus, užmegzti asmeninius santykius. Tai nesukelia jiems jokių problemų ar rūpesčių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].