Koks vyras jums būtų idealiausias pagal mėnesį, kurį gimėte?

Taktilinis kontaktas laikomas labai svarbiu žmonėms. Jo pagalba žmonės gali užmegzti glaudesnį emocinį ryšį, suartėti, pasijusti viena visuma.

Žodžiu, apkabinimas žmonėms yra labai naudingas! Tačiau daugelis žmonių to nesupranta ir nesistengia palaikyti tokio artimo ryšio.

Yra žmonių, kurie mėgsta apsikabinti, taip palaikydami lytėjimo kontaktą. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Dvyniai

Neįtikėtinai komunikabilūs ir bendraujantys šio žvaigždyno asmenys negali išsiskirti be apsikabinimų. Dvyniai atsisveikindami su išvykstančiu žmogumi mėgsta pasibučiuoti.

Nesvarbu, kad jie su tuo žmogumi susitiks rytoj. Šio ženklo atstovams reikia išreikšti savo prieraišumą. Ir tai jie gali padaryti tik apkabindami ir pabučiuodami.

Vėžys

Šio ženklo žmonės visiems iš eilės apkabinimų nedalina. Vėžiai apkabina tik artimus žmones, taip parodydami jiems savo meilę bei švelnius jausmus.

Jie visą savo esybę atiduoda tokiam lytėjimui.

Liūtas

Ryžtingi ir savimi pasitikintys šio žvaigždyno atstovai yra dideli apsikabinimų mėgėjai.

Liūtai prisiglaudžia prie mylimo žmogaus bei meiliai glaustosi. Toks kontaktas jiems yra svarbus, nes jis leidžia jaustis mylimiems ir laimingiems.

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai moka ir žino, kaip suteikti švelnumo. Mergelės nekalba apie savo jausmus žodžiais, nes yra emociškai uždari žmonės.

Tačiau apkabindami jie neatsisako parodyti savo meilės.

Skorpionas

Šio ženklo žmonės yra atviri. Skorpionai kalba apie savo meilę, bet nepamiršta jos parodyti ir apkabinimais.

Jie priglaudžia sau brangius žmones, taip išreikšdami jiems savo jausmus.

Žuvys

Šie jautrūs asmenys apkabina stipriausiai ir dažniausiai. Žuvų ženklo žmonės yra linkę ilgai nepaleisti nuo savęs žmogaus, su kuriuo užmezgė taktilinį kontaktą.

Jie pasinaudos kiekviena proga apsikabinti, kad pratęstų šį malonų jausmą.

Minėtų Zodiako ženklų žmonės yra labai meilūs. Jie ne tik geba jausti gilius jausmus, bet ir juos išreikšti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].