Astrologai išvardijo Zodiako ženklus, kurių atstovai gimsta būti vienišiais, o bandymas su jais sukurti šeimą pasmerktas nesėkmei.

REKLAMA

Dvyniai

Labiausiai bendraujantis, išsilavinęs ir šmaikščiausias atstovas tarp visų Zodiako ženklų. Be to, jis lengvai ir natūraliai užmezga daugybę pažinčių. Tuo pat metu Dvyniai vengia ilgalaikių santykių, nes yra įsitikinę, kad gyvenimas per daug įdomus ir įvairus, kad jį skirtų vienam žmogui.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės išsiskiria sunkiu ir nesugyvenamu charakteriu. Jos nemėgsta būti vienos ir nori sukurti šeimą, tačiau iš savo partnerio reikalauja per daug. Be to, su begaliniais priekabiavimais Mergelė sugeba supykdyti net patį taikiausią ir santūriausią žmogų.

Skorpionas

REKLAMA

Dažnai Skorpionas lieka vienas tik todėl, kad amžinai ieško sau tinkamiausio žmogaus, nes, jo nuomone, jis pats nusipelno tik geriausio.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].