Astrologas: šiam Zodiako ženklui rugsėjis bus pats nesėkmingiausias

Laikas nuo laiko visiems žmonėms kyla tam tikrų rūpesčių. Siekdami savo tikslų žmonės susiduria su sunkumais ir kliūtimis. Tai juos liūdina ir erzina. Daugelis jų net gali nurodyti, kas konkrečiai nutiko ar kas juos išvedė iš pusiausvyros. Jie dažnai turi rimtų priežasčių būti nusiminę.

Tačiau yra ir pernelyg dramatiškų asmenybių, kurios įsižeidžia dėl nieko ar smulkmenų. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Vėžys

Šio žvaigždyno žmonės dievina tvarką. Vėžiai dėl visko greitai įsižeidžia. Juos gali sunervinti įbrėžimas ant baldų arba nedidelės problemos darbe ar moksle.

Žiūrėdami bet kokį romantinį filmą šio Zodiako ženklo atstovai ima verkti. Dėl savų išgyvenimų jie gali net pamiršti svarbius dalykus ir rūpesčius.

Liūtas

Šiems žmonėms patinka būti dėmesio centre, o tai jiems dažnai pavyksta pasiekti savo gabumais. Tačiau kartais aplinkiniai žmonės nustoja pastebėti Liūtą ir susitelkia į savo reikalus.

Tokiu atveju šio ženklo žmonės pradeda verkšlenti ir iš nieko daryti tragediją. Taip jie sukelia kitų gailestį, versdamas draugus ir pažįstamus atkreipti dėmesį tik į juos.

Skorpionas

Šio ženklo atstovai moka iš nieko padaryti didelę problemą. Skorpionai audringai reaguoja į kiekvieną pašnekovo žodį, jaučiasi taip, lyg jį bando įžeisti.

Jie įsižeidžia ir visa savo išvaizda parodo, kad pašnekovas turi atsiprašyti. Tokiu būdu Skorpionai gali būti dėmesio centre ir atkreipti į save dėmesį.

Šaulys

Stresas – Šauliams svetima sąvoka. Šie žmonės yra optimistai, jie moka džiaugtis gyvenimu.

Tačiau tuo pat metu jie gali išgyventi ir depresijos kupinus periodus. Jų metu Šauliai tampa pamišę ir pradeda skaudinti kitus, sakydami jiems skaudžius žodžius.

Vandenis

Pozityvūs ir aktyvūs šio ženklo atstovai kartais nusivilia ir nustoja jaustis laimingi. Vandeniai šioje situacijoje nesakys, kaip viskas blogai, kaip norėtų viską ištaisyti.

Jie tokiu atveju sėdi nepatenkintu veidu ir visiems rodo, kad širdyje jiems labai apmaudu. Taip pasireiškia jų polinkis viską dramatizuoti.

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai siekia tobulumo. Mergelės gali greitai nusivilti ir imti panikuoti, jei šiems žmonėms nepavyksta ko nors pasiekti iki galo.

Jie skundžiasi kitais, guodžiasi, kad jiems blogai, kad jie yra tikri nevykėliai.

Šių Zodiako ženklų atstovai yra geriausi dramaturgai. Jie yra tikri šios srities profesionalai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].