Tikriausiai nėra nė vieno žmogaus, su kuriuo tokia istorija nebūtų nutikusi: verta apie ką nors pagalvoti, ir tarsi burtų lazdele pamojus – viskas išsipildo. Deja, ne visada galvojame apie gerus dalykus. Tačiau dangiškosios jėgos duoda ženklus, įspėjančius, kad geriau pakeisti savo mintis gerumo, meilės ir nesavanaudiškumo linkme.

Tai yra dangaus mums suteikta pagalba. Pagrindinis klausimas, kaip pasinaudoti šia pagalba, lieka kiekvieno žmogaus sąžinėje. Yra žmonių, kuriems dangiškieji globėjai yra tarsi „įprasti ekstrasensai“, kurie įgyvendina visus jų norus. Tačiau Visata dažnai reikalauja ataskaitos, kaip jos dovanos buvo panaudotos. Atlikus veiksmų analizę, kiekvienas gauna būtent tai, ko ir nusipelno.

Tačiau yra ir dėkingų žmonių. Jiems pagalba iš viršaus yra maloni paslauga, teikiama jiems reikalingiausiu gyvenimo momentu. Jie apie didelius ir neįmanomus dalykus nė nesvajoja. Tačiau kaip ypatingo meilės ženklo vardan, kiek tai yra įmanoma, dangaus globėjai stengiasi tokiems žmonėms padėti.

Žinoma, ne visi gali iškart pasikliauti pagalba iš viršaus. Turite darbais ir veiksmais įrodyti, kad dangiškieji globėjai jums turi padėti. Astrologijos požiūriu yra Zodiako ženklų, kuriems jau gimus yra aišku, kad Visata visada ateis į pagalbą. Tačiau yra žvaigždžių šeimos atstovų, kurie pagalbos sulaukia tik kritiškiausiais gyvenimo momentais.

Šiandien, remdamiesi astrologų žiniomis, sužinosime, kam pasiseks liepos mėnesį ir kas galės tikėtis pagalbos iš viršaus. Bet mes turime suprasti, kad už visas Visatos dovanas reikia jai atsidėkoti. Tai nereiškia, kad reikia nubėgti į mišką ir surengti aukojimą ant laužo. Pakanka gyventi pagal garbės ir teisingumo dėsnius, o kartais mintimis pasakyti „ačiū“ dangiškiesiems globėjams.

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Marsas globoja Aviną. Būtent ši planeta nori įspėti savo globotinius, kad liepą jie turi būti santūresni, tolerantiškesni, švelnesni, dėmesingesni. Čia turima mintyse artimus žmones ir mylimuosius.

Liepos mėnesį galimi ginčai šeimoje. Todėl turėtumėte būti tolerantiški, net jei artimi žmonės erzina savo veiksmais. Jie netrukus supras, kad klydo. Tačiau Avino žvaigždyno atstovai, jei parodys savo silpnumą, rizikuos ilgam sugadinti santykius su artimaisiais.

Keli užtemimai yra numatomi liepos mėnesį. Jie gali sukelti bėdų Vėžių gyvenime. Žvaigždės įspėja, kad šio  ženklo atstovai turėtų būti atsargesni veiksmuose ir žodžiuose. Geriausiu atveju, prieš kiekvieną įvykį turite apskaičiuoti galimas pasekmes keliais žingsniais į priekį.

Meilės horoskopas: skirtingų zodiako ženklų rudens prognozė

Skorpionai, turėtumėte susilaikyti nuo ilgų kelionių. Egzotinėse šalyse gresia pavojus „pasigauti“ nemalonią ligą. Galimos tikrai rimtos pasekmės. Karingas Marsas, palaikantis Skorpionų autoritetą, gali netyčia nusisukti. Šiuo metu gali kilti nesantaika su valdžios institucijomis. Verta būti atsargiems darbe ir vengti klaidų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].