Astrologė Julija Nikolajeva nurodė, kad palankūs aspektai 2022 m. balandžio pabaigoje kai kuriems Zodiako ženklams atneš sėkmę. Apie tai detaliau aprašė „AstroMeridian“. Ekspertė informavo, kad šiuo laikotarpiu beveik visų Zodiako ženklų atstovai neturės ypatingų sunkumų gyvenime, tačiau tik trys iš jų iki 2022 metų balandžio pabaigos galės įgyvendinti savo planus.

VANDENIS

2022 metų balandžio pabaigoje jūsų svajonės išsipildys. Jei svajojote pagerinti savo finansinę padėtį, šios svajonės išsipildys. Jums gali padėti koks nors įtakingas ar autoritetingas asmuo. Gali būti, kad jis yra tam tikros srities ekspertas. Jus gali pakviesti pasirodyti per televiziją ar sudalyvauti radijo laidoje. Gali būti, kad turėsite galimybę save išbandyti kokioje nors meno srityje, pavyzdžiui, tapyboje, fotografijoje ar muzikos srityje. Sėkmingi gali būti bet kokie kūrybiniai projektai, naujas verslas, knygų ir straipsnių leidyba ar reklamos kampanija.

Jei norite sužinoti kokią nors šeimos paslaptį, jums dabar tai pavyks padaryti. Gali būti, kad rasite antrąją savo šeimą. Gali būti, kad slapta veikla artėja prie pabaigos. Jei svajojote apie emigraciją, dabar jau galite tai padaryti. Taip pat galite turėti galimybę užsiimti ezoterinėmis praktikomis, meditacijomis ir pranašiškais sapnais. Jūsų intuicija taps aštresnė.

horoskopas

SKORPIONAS

Jei esate už savo miesto ribų, galite užmegzti naują meilės romaną. Taip pat galite užmegzti santykius su užsieniečiu, įžymybe ar dvasingu žmogumi. Neatmetami atostogų romanai, pažintys kelionių ir ekskursijų metu. Galite pastoti ar pagimdyti toliau nuo namų. Jūsų mylimas žmogus gali išvykti į ilgą kelionę. Galimi kūrybiniai ryšiai su užsieniečiais. Šiuo metu jums gali rūpėti filosofiniai ir vertybiniai klausimai. Dabar jums gali patikti mokytojavimas, mokslinis darbas, dalijimasis informacija, advokatavimas ar misionieriškas darbas. Dabar galite aktyviai keliauti ir tuo mėgautis. Keliaudami galėsite linksmintis, flirtuoti ir atsipalaiduoti. Galima sėkmė piniginiuose sandoriuose ar slapti meilės romanai ir kūrybinis darbas vienatvėje.

Jei dar nevedate tinklaraščio ar nepublikuojate informacijos socialinėje žiniasklaidoje, dabar yra tinkamas laikas tai pradėti daryti. Šį mėnesį daug bendrausite, susirašinėsite ir susitikinėsite su įvairiais žmonėmis. Galbūt dabar pasirašysite svarbią sutartį, pradėsite bendradarbiauti su kuo nors iš šeimos narių, kaimynų ar klasiokų. Gali būti, kad jūsų verslo santykiai peraugs į santuoką arba atvirkščiai. Jei esate išsiskyręs su savo santuokiniu partneriu, galite gauti nuo jo žinių arba jį aplankyti. Taip pat bus galimybė kartu vykti į kelionę.

DVYNIAI

Dabar galite įgyti gerą reputaciją dirbdami literatūrinį, akademinį, pedagoginį ar dėstytojo darbą. Taip pat galite dalyvauti labdaringoje ar misionieriškoje veikloje. Taip pat galite sėkmingai dirbti istoriku, etnografu, rašytoju ar kalbininku. Tinkamas laikas pasiekti savo tikslą, ypač sprendžiant bet kokius filosofinius klausimus. Šį mėnesį galite pasiekti puikių rezultatų publicisto, kultūros teoretiko, leidėjo ar teisininko karjeroje. Tai taip pat palankus metas pažangai ir perspektyvų įgyvendinimui. Jūsų darbas humanitarinėje srityje dabar gali būti gerai įvertintas. Tolimos kelionės gali pagerinti jūsų profesinę padėtį. Būdami toli nuo namų galite daryti karjerą. Jei jūsų tikslas – keliauti, galite tai padaryti dabar.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].