Kiekvienas svajoja apie ištikimą gyvenimo partnerį bei patikimą kompanioną. Žmonės atidžiai vertina aplinkinius ir renkasi tik tuos, kurie kelia pasitikėjimą. Tačiau jie vis tiek kartais padaro klaidų, užmezga ryšius su netinkamais asmenimis ir svarsto, kaip kitą kartą neužlipti ant to paties grėblio. Atrodo, kad tai tiesiog neįmanoma numatyti. Tačiau iš tiesų galima rasti ištikimų sąjungininkų, kurie negalėtų jūsų išduoti. Tai asmenys, gimę po tam tikrais Zodiako ženklais.

Jautis

Šio žvaigždyno žmonės visada pradeda nepasitikėti žmogumi, kai užmezga naujus santykius. Jaučiai bando neleisti nepažįstamam žmogui per daug arti prie jų priartėti.

horoskopas

Pirmiausia jie stengiasi kuo geriau partnerį pažinti ir tik tada, jei viskas gerai, jam atsiveria. Po suartėjimo Jaučiai niekada neišduoda to, kurį įsileido į savo širdį.

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai puikiai išmano padorumą. Mergelės niekada neatskleidžia kitų paslapčių, šie žmonės atsakingai jas saugo.

Jie moka užjausti, todėl bet kada yra pasirengę padėti. Taip šie asmenys parodo savo ištikimybę, priversdami kitus žmones jais pasitikėti.

Liūtas

Šio ženklo žmonės gali bet kada ateiti į pagalbą ir būti šalia, kai to reikia jų mylimam žmogui. Liūtai palaiko savo artimuosius sunkiais laikais ir nepalieka jų jokiomis aplinkybėmis.

Šio žvaigždyno atstovai neišduoda savo paslapčių. Tačiau ir kitų žmonių paslaptys Liūtui yra kažkas švento, apie ką jie visada nutyli.

Ožiaragis

Ožiaragiai pasižymi šaltu protu ir gebėjimu viską puikiai kontroliuoti. Tačiau tuo pačiu šio žvaigždyno atstovai gali būti jautrūs ir supratingi, kai to iš tiesų reikia.

Šie žmonės rūpinasi kitais, sprendžia kitų žmonių problemas. Tačiau Ožiaragiai niekada neskleidžia gandų ir neatskleidžia kitų žmonių slaptos informacijos.

Skorpionas

Šio žvaigždyno atstovai niekina melą ir veidmainystę. Skorpionai visada nori elgtis oriai, stengiasi parodyti geriausias savo savybes. Viena iš jų – gebėjimas išklausyti kenčiantį žmogų.

Informacijos Skorpionai niekada niekur neatskleidžia, ji lieka jų viduje. Jie visada gali padėti, bet tik tiems, kurie yra to verti.

Šių ženklų atstovais galima pasitikėti. Jie neišduoda, jie nori išlikti ištikimi tiems, kurie juose įžvelgia perspektyvą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].