Vėžys dažnai serga depresija, Dvyniai – beveik niekada, Svarstyklės – lengvai su tuo susidoroja…

Avinas iš prigimties yra kovotojas, todėl depresija jam yra kažkas keisto ir nematyto. Kita vertus, Vėžys ne iš nuogirdų puikiai žino, kas tai yra. Liūtą depresija slegia tik tada, kai nėra saulės. Mergelei depresija yra kone antras darbas. Na, o Šaulys paprastai juokauja ir šypsosi, net ir būdamas gilioje depresijoje…

AVINAS

Jūs garsėjate optimizmu ir greitai pamiršite visus blogus dalykus, kurie nutinka jūsų gyvenime. Atsistojate ant kojų, surenkate visą ryžtą į kumštį ir tęsiate kelionę net po pačių sunkiausių audrų ir uraganų. Niekas negali jūsų sustabdyti ar palaužti! Jūs neįsileisite depresijos į savo gyvenimą lengvai ir paprastai. Norint su ja susitvarkyti, jums reikės imtis kažko neįprasto, tačiau vis tiek su tuo sėkmingai susidorosite.

Jei ir patenkate į depresijos būseną, vis dėlto mieliau ją skandinate alkoholyje, bet ir tai labai greitai nusibosta. Jūsų nuomone, geriausia priemonė nuo depresijos tiesiog išeiti iš depresijos. Ir jūs žinote, kaip tai padaryti geriau, nei bet kas kitas. Avinas iš prigimties yra kovotojas ir vargu ar leisis kažkokioms vidinėms  kančioms nugalėti save.

Astrologai įvardijo vyrus, su kuriais neįmanoma gyventi kartu

JAUTIS

Jūs tvirtai stovite ant žemės, todėl mažai kas gali drastiškai ir ilgesniam laikui jus sutrikdyti. Jūs esate tvirtas, atkaklus ir niekam neleidžiate sutrikdyti jūsų stabilumo. Vengiate situacijų ir žmonių, kurie yra nerimastingi ir gali jus pastumti į depresiją.

Tačiau lengvai papuolate į depresiją, jei esate priverstas padaryti didelių pokyčių savo gyvenime, nes esate konservatyvus ir nepakankamai lankstus. Kai tik pajuntate, kad žemė ima slysta iš po kojų, patenkate į sunkios depresijos būseną. Tokiais atvejais geriausia pristabdyti ir nutolti kuo toliau nuo tų žmonių, kurie jus liūdina. Jei viskas, vis dėlto, nuėjo per toli, gali būti, kad teks visiems laikams su jais atsisveikinti.

DVYNIAI

Jums patinka judėti, dalyvauti vakarėliuose, bendrauti, todėl depresija čia neturi jokių šansų. Ji tiesiog nepavys jūsų! Įgimtas humoro jausmas ir juokas, taip pat ir smalsumas yra geriausios liūdesio ir apmąstymų gydymo priemonės. Jūs mokate juoktis iš savęs ir savo baimių taip, kaip niekas kitas.

Bet kadangi stengiatės suspėti visur ir visada, dažnai pamirštate savo poreikius ir reikalavimus: praleidžiate pusryčius ir pietus, valgote nesveiką maistą ir t.t. Toks gyvenimo būdas negali neturėti įtakos sveikatai. Visų pirma – kenčia nervų sistema, o tai gali sukelti depresiją.

VĖŽYS

Jūs esate per daug jautrus, todėl kartas nuo karto jums reikia vienatvės, kad ramiai ir tyliai išgydytumėte savo vidines žaizdas. Tačiau kartais tai neįmanoma, nes negatyvumas jus tiesiog apglėbia. Kadangi jūs esate gana uždaras ir viską pasiliekate sau, depresija yra čia pat. Todėl rekomenduojama labai rūpintis savimi, kad galėtumėte laiku suprasti ir pajausti, kad nespėjate su viskuo susitvarkyti.

Jei to nepadarysite, depresija garantuota. Todėl pabandykite pabėgti į gamtą, kai tik tai yra įmanoma – tai geriausias vaistas jums.

LIŪTAS

Kiekviena diena jums yra nauja sėkmės ir pasiekimų galimybė, tačiau kai tai neįvyksta ilgesnį laiką, net Liūtas gali tapti prislėgtas ir pulti į depresiją. Nesėkmės, klaidos, neteisingi sprendimai – visa tai prisideda prie blogos nuotaikos ir pačių tamsiausių minčių. O nuo čia nėra toli iki depresijos. Esate labai jautrus orams, todėl žiemą ar debesuotu oru nesijaučiate labai gerai.

Taip yra dėl to, nes Liūtas negali gyventi be saulės. Jūsų išsigelbėjimas nuo depresijos yra kelios saulėtos dienos arba atostogos pajūryje karštą vasarą. Vos kelios dienos – ir depresijos kaip nebūta! Kuo daugiau saulės bus jūsų gyvenime, tuo džiaugsmingiau, užtikrinčiau ir nenugalimas jausitės. Taigi, saugokitės debesų ir pilkų dienų – tai jūsų pirmieji priešai.

MERGELĖ

Kaip galima susirgti depresija, kai jūs turite tiek daug projektų, užduočių ir darbų? Tam tiesiog neturėtų būti laiko. Mergelė iš tikrųjų yra tokia užimta, kad neturėtų niekada pulti į depresiją. Tačiau būtent nerimą keliančias mintis ir depresiją sukelia daugybės užduočių atlikimas ir nesibaigiantis darbas. Jūs turite rūpintis ne tik darbu ir atsakomybe, bet visų pirmiausia savimi. Nuovargis yra tai, kas jus naikina, sukelia depresiją. Taigi, pasistenkite per daug savęs neapkrauti, nes anksčiau ar vėliau jūs išseksite ir palūšite.

Nepamirškite, kad esate pats atsakingas už save, todėl rūpinkitės savimi ir branginkite save. Pailsėkite iš karto, kai tik pajusite nuovargį. Nepamirškite, kad vis tiek negalėsite visų darbų padaryti, ir, kaip jau žinote, darbas ne vilkas – jis į mišką nepabėgs.

SVARSTYKLĖS

Jūsų įgimtas polinkis į pusiausvyrą ir harmoniją padeda išvengti gana didelių kraštutinumų ir išsaugoti pusiausvyrą tarp jų. Depresija jums nėra naujiena, tačiau panašu, kad su bet kokia depresijos forma galite susidoroti daug lengviau, nei bet kas kitais. Jums patinka lepinti save ir kitus, todėl kiekvienoje situacijoje visada ieškote kažko teigiamo ir šviesaus.

Kai disharmonija ir nesantaika pradeda jus varginti, geriau pasitraukti į nuošalę, kad atkurtumėte jėgas ir pusiausvyrą. Pamaloninkite save kuo nors maloniu arba pasigrožėkite kažkuo ypatingu, tuo, kas jus džiugina.

SKORPIONAS

Giliai viduje jūs niekinate savo, taip pat ir kitų silpnumą. Štai kodėl jūs visada stengiatės būti stiprus ir susitvarkyti su bet kokiomis užduotimis, kad ir kaip tai neįmanoma. Išoriškai jūs visada esate šaltas ir santūrus, be to, puikiai kontroliuojate save. Tiesa, ne visada: kai jums per daug kas nors įkyri, galite „įkąsti“.

Jūsų viduje gali siautėti prieštaringiausių jausmų audros ir uraganai, tačiau niekas to net nepastebi. Tačiau jei ši būklė užsitęs per daug ilgą laiką, galite pulti į depresija, apie kurią net neįtarėte. Todėl stenkitės užkirsti kelią tokioms situacijoms: pasilepinkite maloniais dalykais ir veikla, taip pat laikykitės atokiau nuo žmonių ir situacijų, kurios jus nervina.

liūdni žmonės

ŠAULYS

Jūs visada esate aktyvus, nuolat judate, todėl jei problemos yra įmanomos, tai tik dėl pernelyg didelio optimizmo, o ne dėl depresijos. Nuobodulys ir monotonija – tai, kas jus tikrai erzina ir pykina. Pasistenkite su humoru elgtis bet kokioje situacijoje ir tokiu pat būdu iš jos išeiti. Šypsokitės kuo dažniau – tai jūsų išsigelbėjimas. Svarbu, kad jūs užsiiminėtumėte kažkuo nauju ir nepatirtu, o tai yra geriausia profilaktikos priemonė nuo depresijos. Išplėskite savo akiratį, keliaukite, svajokite ir pasiekite savo tikslus.

OŽIARAGIS

Esate labai disciplinuota ir atsakinga asmenybė. Tiek darbe, tiek šeimoje – prisiimate daugiau atsakomybės, nei kiti. Be to, visiškai savanoriškai ir neapsimetinėdami auka. Be to, jūs dažnai esate savo tėvų tėvai. Nuolatinis nerimas ir per daug įsipareigojimų garantuoja stresą. Ilgai trunkantis stresas gali sukelti depresiją, ypač jei aplink yra chaosas ir sumaištis.

Norėdami tai įveikti, turite būti daugiau laiko lauke ir gyvūnų apsuptyje. Fizinis darbas, taip pat kūrybiškumas – tai energijos šaltiniai, norint judėti toliau.

VANDENIS

Jūs pernelyg reaguojate į stresines situacijas, ypač, kai viskas vyksta ne taip, kaip jūs planavote. Kai negalite išspręsti problemų, nepaisant visų savo įdėtų jėgų ir pastangų, tiesiog užsidarykite savyje ir su niekuo nekalbėkite. Depresija ir psichosomatinės ligos dažnai atsiranda dėl nerealių lūkesčių ir perdėtų reikalavimų sau.

Svarbu laiku pajusti, kad jūsų „baterijos“ senka. Kai tik tai atsitiks, atsitraukite toliau nuo žmonių ir likite arčiau gamtos. Grynas oras ir švelnus vėjas išsklaidys visas jūsų sunkias mintis.

ŽUVYS

Labai emocingai reaguojate į situacijas, į kurias kiti žmonės net nekreiptų dėmesio. Tuo pat metu be jokio susimąstymo ir sveikos logikos. Štai kodėl jūs dažnai patiriate depresiją, kuri jus pagauna kiekvieną kartą, kai žlunga svajonės ir viltys.

Galite praleisti metų metus apatijos būsenoje, nenorėdami pajudėti ar eiti į priekį. Labai svarbu nebūti vienam tuo metu, kai jums sunku. Susiraskite draugų, kurie jus palaiko ir įkvepia. Darykite tai, kas jums patinka, ir neužsidarykite namuose, tai yra jūsų išsigelbėjimas nuo depresijos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].