Gebėjimas manipuliuoti kažkieno kito protu yra didelis menas. Reikia būti ne tik geru psichologu, bet ir intuityviai pajusti kito žmogaus nuotaiką. Kai kurie specialiai mokosi šių gudrybių, o kiti, atrodo, natūraliai turi tokių naudingų sugebėjimų. Astrologai mano, kad šį asmenybės bruožą daugiausia lemia Zodiako ženklo, kuriame Saulė buvo žmogaus gimimo metu, įtaka. Taigi, kurie Zodiako ženklų atstovai yra gimę būti manipuliuotojais?

Skorpionas

Turbūt nenuostabu, kad Skorpionai pateko į šį sąrašą. Jie yra žmogaus sielos ekspertai ir gali puikiai identifikuoti kito žmogaus silpnybes. Gyvenime šio ženklo atstovai dažnai naudoja psichologinius metodus savanaudiškais tikslais, pavyzdžiui, norėdami pašalinti priešininką ar kilti karjeros laiptais. Skorpionai nedvejodami naudojasi gudriais metodais artimųjų atžvilgiu. Tačiau dažnai jų artimieji, draugai ir pažįstami net nesupranta, kad daro tam tikrus dalykus veikiami kitų.

Dvyniai

Už išorinio draugiškumo ir atvirumo Dvyniai slepia norą priversti kitus žmones šokti pagal jų dūdelę. Daugelis šio ženklo atstovų yra rimtai priklausomi nuo noro kontroliuoti kitus. Jie yra tokie įtikinantys, kad pašnekovai pažodžiui patenka tarsi į transą, klausydamiesi jų „geležinių“ argumentų. Tik po kurio laiko gudrių manipuliatorių aukos supranta, kas nutiko. Kitų žmonių laimei, Dvyniai retai naudoja savo talentą, kad ką nors įskaudintų. Jie tiesiog taip linksminasi ir pasiduoda savo tuštybei.

Šaulys

Šaulys visada sąmoningai stengiasi paveikti kitą žmogų. Įdomu tai, kad dažniau taip elgiasi moterys nei vyrai. Kai joms ko nors reikia, Šaulio damos virsta „dramos karalienėmis“. Jos įvaldo ir paprastas technikas, pavyzdžiui, manipuliavimą tyla ar pykčiu, ir sudėtingesnius metodus. Taigi, atrodytų, atsipalaidavusios, jos gali į pokalbį įterpti paslėptus pranešimus, kviesdamos oponentą atsakyti būtent taip, o ne kitaip ar net to nesuprantant atlikti Šaulių nurodymus.

Vėžiai

Vėžiai gerai jaučia kitų žmonių emocijas ir mato, kaip galėtų pasinaudoti aplinkinių silpnybėmis. Mėgstamiausia Vėžių technika yra manipuliavimas kaltės jausmu, meile ir gailesčiu. Dažniausiai jų savanaudiški veiksmai nukreipti į artimus giminaičius ir tuos, kurie su jais gerai elgiasi. Bet šio ženklo atstovų beveik neįmanoma atvesti į doros kelią, jie sėkmingai maskuoja savo manipuliacijas ir taiko jas tiems žmonėms, kuriuos paveikti lengva.
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].