Zodiako ženklai, galintys jus išgąsdinti lovoje. Būkite atsargūs su jais!

Ar esate pasiruošę tokiems eksperimentams? Žinoma, dauguma žmonių iš intymumo su įdomiu žmogumi tikisi tik pačių šviesiausių ir pozityviausių įspūdžių. Kai kurie Zodiako ženklai tikrai gali atrodyti kaip įgudę ir aistringi meilužiai, tačiau kuo labiau su jais suartėsite, tuo labiau jus gąsdinti pradės jų pomėgiai. Perspėjame, su šių Zodiako ženklų atstovais turite būti itin atsargūs!

REKLAMA

Avinas

avinas

Ar verta prisiminti pašėlusį Aviną? Tai ryškiausias ir agresyviausias ženklas Zodiako sistemoje. Būkite pasiruošę tam, kad su šiuo mylimuoju neturėsite laiko pertraukai, nes Avino veikla tiesiog neturi ribų. Būtent šie žmonės mėgsta sunkius žaidimus, kurie gali išgąsdinti nepasiruošusį sielos draugą. Jei jums „pasisekė“ sutikti tokį vyrą, turėtumėte būti pasirengę tam, kad turėsite iš visų jėgų tramdyti jo aistrą. Daugelis Avinų yra linkę į sadizmą lovoje ir retai pagalvoja apie partnerio jausmus.

REKLAMA

Dvyniai

Mažiau atkaklūs, bet ne mažiau aistringi Dvyniai yra Dievo dovana tiems, kurie ieško seksualinės įvairovės. Su jais jums negresia traumos po audringos nakties, bet ir nenusivilsite, nes aktyviems Dvyniams kils pačių beprotiškiausių idėjų. Beje, dažnai tai atbaido seksualinius partnerius – ne visiems patinka šio ženklo pasiūlymai. Įvairūs žaislai, naujos pozos Dvynius nudžiugins.

Liūtas

Tikras narcizas lovoje. Jei negirsite Liūto už menkiausias seksualines pergales, Liūtas praras jumis susidomėjimą ir laikui bėgant pereis prie labiau įkvepiančio partnerio. Beje, kaip ir Dvyniai, Liūtai nemėgsta atsiduoti aistrai viešoje vietoje, tad turėtumėte būti tam pasiruošę. Tačiau skirtingai nei Dvyniai, Liūtai įsiklausys į jūsų norus ir darys viską, ką norite. Vienintelis didelis trūkumas yra šio ženklo susižavėjimas – apimtas aistros jis gali nebegirdėti jūsų ir sukelti diskomfortą. Neleiskite jam pamiršti, kad jis yra ne vienas.

REKLAMA

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].