Kokio zodiako ženklo atstovė yra geriausia moteris ir žmona visatoje? Pažiūrėkime, ką sako žvaigždės.

12 vieta – Skorpionas

Velniškai graži, beprotiškai patraukli ir labai protinga Skorpiono moteris yra blogiausia žmona pasaulyje. Juk vyras, kuris ima ją į žmonas, parduoda save į tikrą vergiją!

Be jokios abejonės, tarnauti tokiai brangiai jaunai moteriai yra garbinga ir malonu, tačiau, kol priprasite prie jos sudėtingo charakterio, spėsite praplikti!

11 vieta – Žuvys

Vesti Žuvų ženklo atstovę yra tarsi įsigyti kačiuką. Žuvys yra nepaprastos būtybės ir labai patrauklios. Jei jos yra geros nuotaikos, jos leisis glostomos ir bus meilios.

Dėl paslaptingų priežasčių vyriškosios lyties atstovai tampa fanatiškai priklausomi nuo šių moterų. Ir jei kuriam nors drąsuoliui pavyksta nutraukti santykius su Žuvimi, jo gyvenimas tampa beprasmis ir tuščias.

10 vieta – Liūtas

Drąsiausi eina į mūšį su Liūtais. Žmona-Liūtas kaip brangi vitrina – ji turi gražiausius papuošalus, geriausius automobilius ir visa kita. Viskas priklauso nuo plėšraus žvėries apetito.

Teoriškai įmanoma išsiskirti su šia plėšrūne, tačiau praktiškai po skyrybų kitos moterys atrodo nuobodžios ir blyškios Liūtės kopijos.

9 vieta – Šaulys

Velniška žmona. Viskas, ko jai reikia, yra jūsų nemirtinga siela. Kaip sako žmona, taip bus visada ir taškas. Jei išdrįsi nepaklusti, amžinai degsi pragare.

8 vieta – Dvyniai

Vienas pavojingiausių žmonų tipų. Ji žino, kas iš tikrųjų yra jos vyras. Ir nieko nepaslėpsi, net nebandyk! Jos žvalios akys nieko nepraleis, todėl padėkite sausainį į vietą, priaugote pakankamai svorio.

7 vieta – Avinas

Labai įdomaus tipo žmona. Ji yra geriausia, kas gali nutikti jos vyrui, Avino žmona tuo yra visiškai įsitikinusi! Ji dėl vyro kovos iki paskutiniųjų, tačiau nenustos jo auklėti jo paties naudai.

6 vieta – Svarstyklės

Įgudusi kulinarė, tikra gražuolė, puiki meilužė – taip, tai Svarstyklių žmona. Tikra svajonė, tiesa? Bet tik tomis dienomis, kai Jos Didenybė yra palanki, pasižymi gerumu ir švelnumu.

Visą likusį  laisvą laiką Svarstyklės skiria skandalams, kaprizams ir begaliniam kieno nors kito kepenų valgymui.

5 vieta – Mergelė

Žmona Mergelė yra nuostabi kompanionė, geriausia draugė ir sąjungininkė. Ji taip pat bus poros lyderė. Čia jūs formaliai esate vadovas, tačiau Mergelė prisiima visą atsakomybę.

4 vieta – Jautis

Verta vesti šią jauną damą, jei nesate pats sėkmingiausias vyras planetoje. Ji nepasiduos tol, kol iš jūsų išaugs pasisekęs vyras.

3 vieta – Ožiaragis

Idealus vyras yra idealios moters vyras, viskas yra elementaru! Kai renkasi partnerį, Ožiaragiai vadovaujasi ne vien meile, bet ir nauda. O jei Ožiaragio moteris pasirinko jus, jums pasisekė iki dienų pabaigos.

2 vieta – Vandenis

Garbinga antroji vieta atitenka Vandeniui.Ši jauna ponia yra bet kurio vyro svajonė. Tiesa, įtikinti ją susituokti nėra lengva užduotis, todėl teks pasistengti iš peties.

1 vieta – Vėžys

Vėžio ženklo atstovėms šeima yra svarbiausia! Jos yra protingos, gražios ir nepriekaištingai prižiūri namus, myli vyro artimuosius. Ar ne svajonė?

Šis horoskopas sudarytas su trupučiu humoro, todėl neturėtų būti priimamas už gryną pinigą. Tačiau kiekviename pokšte yra dalis tiesos, ar ne?

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].