Astrologai aiškiai žino, kad pagrindinis kiekvieno žmogaus vyriškumo lygis nustatomas gimimo metu. Nuo Zodiako ženklo priklauso daugybė asmenybės bruožų, kurie vėliau tobulėja formuojantis žmogaus charakteriui. Ar tai skamba gana sudėtingai? Paprasčiau tariant, žvaigždės suteikia žmonėms potencialo. Tačiau išnaudoti šį potencialą galima įvairiais būdais. Pavyzdžiui, būtent jį žvaigždės skiria vyriškiausiems Zodiako ženklam.

VYRIŠKIAUSI ZODIAKO ŽENKLAI: NUO MEILIŲ KAČIUKŲ IKI AGRESYVIŲ TIGRŲ

Svarstyklės

Šis ženklas užima garbingą 12 vietą įgimto vyriškumo reitinge. Svarstyklės – melancholiškas ir švelnus ženklas, bet ne griežtas! O Svarstyklių ženklo atstovai įveikia gyvenimo sunkumus dėl jų nepaprastos charizmos. Šiems žmonėms paprasčiausiai nereikia būti brutaliems.

Žuvys

Tikėtis ypatingo vyriškumo iš vandens ir dviprasmiško ženklo – tuščias laiko gaišimas. Žuvys, žinoma, turi ir gerų pusių. Ir vyriški šio Zodiako ženklo atstovai pasitaiko gana dažnai. Tačiau jie yra vyriški ne dėl žvaigždžių įtakos, o veikiau nepaisydami jos.

Vėžys

Dauguma Vėžių yra subtilios psichikos žmonės. Šis Zodiako ženklas nėra išskirtinis savo vyriškumu. Šiurkštus Vėžys – nonsensas, reta išimtis iš taisyklės. Juk gamta sukūrė Vėžius kūrybai, menams, dailei, o ne karui!

Jautis

Šie vyrukai nėra karingi, bet beprotiškai užsispyrę. Jų sudėtingoms sieloms pakanka šiurkštumo pertekliaus. Bet painioti šiurkštumą ir vyriškumą šiuo atveju nereikia! Taip, Jautis visada pasieks užsibrėžtą tikslą. Tačiau ne didvyriškais poelgiais, o tik sunkiu darbu.

Mergelė

Vyriškumas – gera Mergelių vyrų savybė, viliojanti daugelį dailiosios lyties atstovių. Deja, tai visiškai nepraktiška. Kalbant apie Mergelės ženklo atstovus, pačios žvaigždės į pirmą vietą iškelia praktiškumą. Šio Zodiako ženklo vyrai nuoširdžiai tiki, kad be drąsos ir didvyriškumo galima apsieiti, jei tik geranoriškai ir sąžiningai atliksite savo darbą.

Ožiaragis

Dėl kažkokios keistos žvaigždžių užgaidos Ožiaragiai turi vyriškumo tik darbo aplinkoje. Ožiaragiai, kuriems karjera yra svarbiausia, dėl paaukštinimo gali nuversti kalnus. Tačiau kasdieniame gyvenime Ožiaragiai mieliau renkasi santūrų ir ramų gyvenimo būdą.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai – reta išimtis iš taisyklės. Dvyniams būdinga visų gyvenimo apraiškų įvairovė. Čia, kalbant apie vyriškumą, jie tiesiog negali tilpti į vieną kategoriją. Nes tarp Dvynių yra nupiepėlių, blogesnių nei Svarstyklės, ir drąsių vyrai, kurie net gali sustabdyti liūtą plikomis rankomis.

Vandenis

Gamta gausiai apdovanojo Vandenį visomis stereotipinio mačo savybėmis, išskyrus vieną. Žvaigždės šiems nelaimėliams suteikė beveik alergišką nenorą prisiimti atsakomybę visomis prasmėmis. O vyras, kuris vengia bet kokios atsakomybės, vargu ar gali įveikti vyriškumo etalono kartelę!

Avinas

Jei Vandenis nepasiekia vyriškumo standarto, Avinas, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų, persistengia su vyriškumu. O to kaltininkas – tai šio Zodiako ženklo prigimtinis nerūpestingumas! Visi herojai vienodi.

Šaulys

Trečiąją vietą mūsų sąraše užima Šaulys. Šie linksmi vyrukai ir drąsuoliai puikiai supranta, ką reiškia atsakomybė. Taip, įgimta drąsa gali paskatinti Šaulį ieškoti nuotykių. Tačiau nebijokite: jis sugrįš ir su grobiu nasruose!

Skorpionas

Gyvenimas su Skorpionu nėra lengvas: laikui bėgant pavargsite įrodinėti jam savo ištikimybę ir atsidavimą. Kita vertus, tikėdamas savo gyvenimo partneriu Skorpionas ištrauks savo moterį iš bet kokios bėdos. Šio ženklo atstovai taip pat pasižymi išskirtiniu bebaimiškumu.

Liūtas

Na, mūsų reitingo lyderį galima buvo atspėti jau iš pirmųjų eilučių. Liūtas yra žvėrių karalius. Jis linkęs rodyti pavyzdį, demonstruoti savo vyriškumą. Drąsūs, dosnūs, kilnūs: jei norite, vyriškų Liūto savybių sąrašą galima išplėsti iki gero šimto puslapių. Na, juk Liūtas taip pat gali ištverti bet kokius sunkumus! Ypač jei jo drąsa turi stebėtojų.

Taip, net sunku patikėti, kad vyriškieji Zodiako ženklai yra tokie skirtingi! Tačiau turbūt visiems nebūtų sunku atspėti, kas turėjo būti pirmas. Bet tik ne likusius vaikinus iš vyriškiausiųjų trejeto! O kaip manote jūs?

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].