Išmintingiausias zodiako ženklas, kurio neįmanoma apgauti!

Gamta šio Zodiako ženklo atstovėms suteikė žavesio ir moteriškumo. Jos mėgsta gražius daiktus, dideles gėlių puokštes ir brangias dovanas.

Šio Zodiako ženklo moterų vyrams tai gali būti per daug brangu, tačiau vyras vis tiek šias moteris dievins. Moteris, turinti tokią savybę, galėjo gimti tik po Jaučio ženklu!

Jaučio moteris yra išaukštinta moteris. Joje yra visos savybės, kurių stiprūs vyrai ieško. Ji stebėtinai rami, santūri, tačiau gali ir nesusivaldyti. Todėl jos santykiai su vyru tampa vidutiniškai aštrūs ir nenuobodūs.

Tai protinga moteris, o vyrai jų protą dievina. Tas, kuriam nusišypsos laimė gauti į žmonas Jaučio ženklo moterį, taip pat gaus kaip priedą nepriekaištingą gyvenimo palydovę, kuri nenuvils jo nei lovoje, nei gyvenime.

Keista, kad vyrai lieka ištikimi Jaučio moterims, nepaisant visų jų charakterio sunkumų. Ir ji pati yra tikrai ištikima ir atsidavusi moteris.

Puikūs vedliai: šių zodiako ženklų atstovų viduje glūdi šviesos galia

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].