Nors  frazė „viskas gerai“ neretai būtent tą ir reiškia, tačiau kai kurie žmonės tokiu pasakymu tiesiog nebenori toliau plėtoti tam tikros temos. Jei šių kelių Zodiako ženklų atstovai jums pasakytų būtent tokią frazę, turėtumėte išsiaiškinti, kas yra negerai.

Skorpionas

Ne veltui šis Zodiako ženklas yra laikomas pačiu paslaptingiausiu: Skorpionas baiminasi, kad atskleisdamas savo jausmus taps pernelyg pažeidžiamas. Maža to, jis bijo, kad tokia informacija paprasčiausiai gali būti panaudota prieš jį. Jei Skorpionas sako, kad „viskas gerai“, dažniausiai tai turi visiškai priešingą reikšmę.

Avinas

Avinas savo mintis dažniausiai reiškia gana tiesmukiškai, tačiau tik ne tada, kai jis savo partneriui pasakytų, kad „viskas gerai“. Avinas nori, kad antroji pusė telepatiškai atspėtų, kas jam yra negerai. Jei šio ženklo atstovas nesulaukia supratimo, jis tampa irzlus ir užsisklendęs.

Dvyniai

Turėtumėte saugotis šios Dvynių frazės. Jei Dvyniai sakytų, kad „viskas gerai“, tikėtina, kad jiems paprasčiausiai tapo nuobodu, ir jie norėtų kažką pakeisti. Kadangi šio ženklo atstovai yra labai nepastovūs, tokios frazės turėtų būti pakankamai rimtas signalas.

Ožiaragis

Ožiaragis vertina ramybę ir komfortą. Jei jo antroji pusė pradeda varginti klausimais, Ožiaragis ima galvoti, kas iš tiesų yra negerai. Dažniausiai Ožiaragio „viskas gerai“ ir reiškia, kad viskas yra gerai, taigi, nevarginkite jo papildomais klausimais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].