Daugelis žmonių mano, kad pažįsta žmogų, atpažinę tik jo Zodiako ženklą. Bet gimimo datoje jau yra daug įvairių veiksnių: pavyzdžiui, artumas iki kito ženklo. Taip pat tam įtakos turi lytis, laiko juosta ir gimimo vieta, netgi įvykiai danguje, pavyzdžiui, kometa. Žinoma, Zodiako ženklai turi daug bendro, tačiau nereikėtų galvoti, kad visi stereotipai tiesa.

Avinas

žvaigždės, miegoti, geriausias, stereotipai

Stereotipai: Avinas yra impulsyvus agresorius, turintis konfliktišką charakterį ir ne visai protingas. Jie yra protingi, lengvai mokosi, tačiau nervų sistema yra tikrai jautri. Todėl jų perdėta reakcija dažnai primena agresiją. Tačiau kai kurie nenori išmokti suimti savęs į rankas, emocinis nestabilumas ilgainiui juos sugadina.

Jautis

jautis, birželio, Rugpjūčio

Labai kvaila laikyti Jaučius tinginiais, tai mitas. Tiesą sakant, jie mąsto lėtai, daro tai atsargiai ir skoningai – ir galų gale jiems pasiseka kur kas labiau nei tiems, kurie blaškosi. Sunkiose situacijose jie elgiasi adekvačiai, tačiau labiau mėgsta pamatuotą ir neskubų gyvenimo ritmą.

Dvyniai

dvyniai, nugalės, liepos, žvaigždės, miegoti, geriausias, stereotipai

Na, kas nusprendė, kad jie dviveidžiai ir niekšiškos prigimties? Ne, taip nutinka retai, galbūt dėl ​​paties simbolio. Tiesą sakant, Dvyniai yra bendraujantys, aktyvūs, mėgsta būti dviejose vietose vienu metu ir yra nuolat alkani naujos patirties. Meluoti jiems tas pats, kas kvėpuoti, bet ne iš piktos valios.

Vėžys

vėžys, laimės, Rugpjūčio

Kažkas sugebėjo paskelbti Vėžį emocingu, uždaru ir nervingu. Tačiau niekas nekalbėjo apie jautrumą ir būtinybę pabūti užsidarius. Bet kol kiti bando juos įžeisti, jie gana sėkmingai susidoroja su gyvenimu visose jo apraiškose ir apgina savo interesus.

Liūtas

liūtas, horoskopas, gegužės, tėčiai, liepos, žvaigždės, miegoti, geriausias, stereotipai

Kažkas Liūtą laiko įspūdingu ir ryškiu, kompanijos siela. Tačiau jų narciziškumas ir susižavėjimas savimi  ne visada leidžia jiems atrodyti taip gražiai. Kartais jie atrodo ne geriau nei nubausta katė, bandydama paslėpti save nuo pašalinių akių.

Mergelė

mergelė, Rugpjūčio

Sklando stereotipai, kad Mergelės pirmenybę teikia vienatvei, pasikliauja tik savimi, idealiu sutvėrimu. Mergelėms taip pat kartais skauda galvą ir nėra nuotaikos. Ir dar dažniau jos nėra nusiteikę sėdėti namuose vienos. Jos mėgsta ir moka linksmintis, tačiau atsisakys tai daryti su bet kuo. Pakanka jų pačių artimųjų, draugų, bičiulių.

Svarstyklės

svarstyklės, liepos, horoskopas, žvaigždės, miegoti, geriausias, stereotipai

Šis ženklas laikomas amžinai abejojančiu, neryžtingu ir nepatikimu. Tačiau Svarstyklės visada stengiasi rasti geriausią sprendimą ir labiausiai bijo pavesti. Todėl jos stengiasi neprisiimti nereikalingos atsakomybės. Jos yra atsakingos už savo žodžius, tačiau vargu ar Svarstyklės rizikuos pažadėti tai, kas priklauso nuo trečiųjų šalių. Svarbiausia nesupainioti, ar Svarstyklės prisiėmė atsakomybę, ar jūs pats nusprendėte jas apdovanoti pasitikėjimu – ir jos stengiasi nešti kažkieno naštą.

Skorpionas

skorpionas, Rugpjūčio

Skandalingi isterikai, nemokantys palaikyti draugiškų ryšių, nemokantys būti teisingi. Tačiau Skorpionai labai bijo, kad jie bus išduoti, nesuprasti ar apleisti, todėl jie stengiasi turėti laiko pabėgti patys. Tuo pat metu jiems reikia žmonių, ir kuo toliau, tuo labiau jie atstums tą, kuris jiems toks reikalingas ir brangus.

Šaulys

šaulys, meilę, liepos, Astrologės Lilijos Banaitienės sudarytas savaitės horoskopas leis sužinoti, kokia bus ateinanti savaitė pagal dangaus kūnus!, žvaigždės, miegoti, geriausias, stereotipai

Tie, kurie mėgsta linksmintis, skuba, jie patys nežino, ko nori. Stereotipai taip pat kalba apie Šaulio žiaurumą. Tačiau jų žiaurumas yra chirurgo skalpelis, todėl jie palaiko normalius santykius su visais: nemeluoja, neapgaudinėja. Aukščiausias sąžiningumas yra jų ilgalaikė strategija.

Ožiaragis

ožiaragis, rugpjūčio

Jokių emocijų, jokių jausmų, tik nuoskaudos ir reikalavimai. Iš išorės jie taip ir atrodo, bet tik todėl, kad jie puoselėja savo jausmus artimiausiems. Jiems nuo Ožiaragio aistros nėra kur dingti – visi bus mylimi ir išbučiuoti.

Vandenis

vandenis, Sielos draugą, liepos, horoskopas, žvaigždės, miegoti, geriausias, stereotipai

Tie, kurie juo laikė paviršutiniškais, su Vandeniu nedraugavo. Jie viską kruopščiai apgalvoja, atsižvelgia į kiekvieno interesus – o reikalus vykdo taip subtiliai ir lengvai, tarsi visai nedėtų pastangų.

Žuvys

žuvys, rugpjūčio

Keistos būtybės, sklandančios debesyse – tai pagrindiniai stereotipai apie šį ženklą. Žuvys yra kūrybingi žmonės, todėl gali padaryti keistą įspūdį. Bet tik todėl, kad jos nuolat juda, tobulėja ir ieško savęs.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].