Zodiako ženklas suteikia žmogui ypatingų charakterio bruožų, taip pat lemia jo likimą. 

Astrologai paruošė tris svarbius pranešimus kiekvienam zodiako ženklui. Šios žinutės padės jums pakeisti savo likimą į gerąją pusę ir sėkmės jūsų gyvenimui.

Avinas

1. Pabandykite visiškai priešingai. Pavyzdžiui, jei valgėte daug mėsos, atėjo laikas pabandyti jos atsisakyti bent trumpam. Mėgstate ginčytis – stenkitės tylėti. 

Bundate vėlai – kelkitės anksti ir t.t. Padarykite šiuos mažus eksperimentus savo kasdienio gyvenimo dalimi ir tai bus savotiška vakcina paliekat komforto zoną. 

Pirma, tai yra įdomu ir antra, kito staigaus gyvenimo posūkio metu palikus komforto zoną, tai nebus taip pastebima.

2. Kelkitės 20 minučių anksčiau. Taip turėsite puikią galimybę išnaudoti daugiau laisvo laiko dienos metu.

3. Ateikite į visus susitikimus 10 minučių anksčiau. Išeidami iš anksto nesijaudinsite, kad vėluosite. Kodėl prieš svarbų susitikimą reikia papildomo streso? 

Antra, atvykę šiek tiek anksčiau, galite pasiruošti ir dar kartą patikrinti, ar nieko nepamiršote.

Jautis

1. Viena užduotis. Mūsų smegenys nepajėgios palaikyti daugiafunkcinių užduočių. Mes vis tiek turime pereiti nuo vienos užduoties prie kitos. 

Kai dirbate tik dėl vieno dalyko, darote tai geriau ir tikslingiau, nesiblaškydami.

2. Paklauskite savęs: ar aš stengiuosi nekomplikuoti to, kas vyksta? Išanalizuokite situaciją. 

Jei paaiškės, kad jūsų veiksmai viską dar labiau apsunkina, pagalvokite, kaip tai sustabdyti ir išspręsti problemą.

3. Paklauskite savęs: ar tai bus svarbu po 5 metų? Prieš darydami dramblį iš musės ir raudami plaukus, pagalvokite, ar ši situacija bus svarbi po 5 metų? O po 5 savaičių?

Dvyniai

1. Prieš pirkdami ką nors brangaus, gerai pagalvokite ir atsiminkite taisyklę „galvok apie pirkinį tiek dienų, kiek šimtų įeina į jo kainą (jei 100, tai vieną dieną, jei 200 – 2 dienas ir pan.)“. 

Tai padės jums atlikti protingus pirkinius ir išvengti kvailų paskolų.

2. Išmokite keletą receptų ir dažniau gaminkite namuose. Tai padės sutaupyti pinigų ir valgyti sveikesnį maistą.

3. Kai gaminate maistą, pabandykite gaminti daugiau nei valgote. Tai padės sutaupyti laiko – kitą kartą jums reikės tik pašildyti tai, kas jau paruošta.

Vėžys

1. Užrašykite. Žmogaus atmintis nėra pats patikimiausias įrankis. Todėl užsirašykite reikalus, pirkimus, susitikimus ir pan. 

Taip pat pabandykite išryškinti 4 prioritetus ir periodiškai pažvelkite į juos savo pastabose, kad nenukryptumėte nuo nurodyto kurso.

2. Atminkite, kad gyvenimas yra daug platesnis, nei jūs manote. Ne viską žinote, o kartais ir klystate. 

Tai padės jums labai kantriai įsiklausyti į kitų žmonių nuomonę ir ją priimti, pakeisti save ir visada išlikti atviriems naujoms žinioms ir galimybėms.

3. Rizikuokite, nebijokite klysti. Ir tada pasimokykite iš klaidų, išmokite pamokas, kurias pateikia gyvenimas ir turėdami įgytų žinių bei patirties drąsiai imkitės naujų idėjų.

Liūtas

1. Darykite tai, kas jums tikrai LABAI- LABAI patinka! Negyvenkite kitų žmonių svajonėmis ir norais.

2. Pabandykite įsigyti produktus iškart savaitei. Tai padės sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

3. Eikite apsipirkti, kai esate sotus. Patikimiausias būdas eiti į parduotuvę ir nusipirkti tik tai, ko jums reikia, yra eiti ten ne alkanam. 

Nebus pagundos nusipirkti ką nors kita ir stovint prie kasos rankos nesieks šokolado ir sausainių, taip naudingai išdėstytų akių lygyje.

Mergelė

1. Mėgaukitės mažais džiaugsmais. Gražiu saulėlydžiu, žydinčiu medžiu už lango po ilgos žiemos, paskutiniu skaniausiu pyrago gabalu. 

Išmokite pasimėgauti gyvenime smulkmenomis ir raskite malonių akimirkų jus supančiame pasaulyje.

2. Gerkite vandenį. Užuot valgydami, geriau išgerkite stiklinę vandens- atsikratykite alkio ir tuo pačiu papildykite vandens atsargas kūne.

3. Valgykite lėčiau. Maistas turėtų būti valgomas geros nuotaikos ir lėtai, mėgaujantis kiekvienu kąsniu.

Svarstyklės

1. Būkite malonūs. Būkite malonus aplinkinių žmonių ir ypač savo, atžvilgiu.

2. Rašykite trumpas žinutes. Paprastai pakanka 1-5 sakinių.

3. Atsakykite į laiškus kartą per dieną. Pasirinkite optimaliausią laiką laiškų atsakymui. Tikrinant savo pašto dėžutę kas 5 minutes, jums prireiks daugiau laiko.

Skorpionas

1. Išmokite naujų būdų, kaip įveikti stresą ir išbandykite juos. Meditacija, joga, klasikinė muzika, pora ratų stadione po darbo- bet kuris iš šių būdų gali padėti sušvelninti stresą.

2. Tvarkykite namus ir darbo vietą. Tada lengvai greitai rasite tinkamus dalykus ir taip sutaupysite laiko bei nervų.

3. Gyvenkite „čia ir dabar“. Mėgaukitės gyvenimu. Gyvenkite kiekvieną dieną, užuot skubėję ir nuolat galvodami apie tai, kas nutiks rytoj.

Šaulys

1. Praleiskite daugiau laiko su žmonėmis, kurie palengvina gyvenimą. Ir stenkitės vengti kompanijos tų, kurie viską komplikuoja be jokios priežasties.

2. Kiekvieną dieną sportuokite. Tegul tai būna bent pasivaikščiojimas. Tai padės atsikratyti streso, pridės energijos, padės sutvarkyti kūną ir nukels neigiamas mintis.

3. Atsikratykite šiukšlių. Atsikratykite nereikalingų dalykų namuose, kurie trukdo tobulėti ir nuo žmonių, kurie trukdo siekti savo tikslų.

Ožiaragis

1. Užduokite klausimus. Nebijokite klausti patarimo iš žmonių, kurie atsidūrė tokiose pačiose situacijose kaip jūsų ir sugebėjo rasti sprendimą.

2. Nustokite bandyti įtikti visiems. Tiesiog todėl, kad tai nenaudinga. Tai neįmanoma, nes visada bus žmonių, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių nepatinkate.

3. Padalinkite sunkias užduotis į mažas. Jei užduotis atrodo sudėtinga, suskaidykite ją į keletą mažų užduočių ir palaipsniui spręskite po vieną.

Vandenis

1. Nustokite bandyti viską daryti nepriekaištingai. Užuot susitelkę ties mažiausiomis detalėmis, tiesiog gerai atlikite savo darbą. 

2. Trumpam sustokite ir tiesiog giliai įkvėpkite. Gilus kvėpavimas atpalaiduoja ir maitina smegenis deguonimi. Tai taip pat padeda geriau sutelkti dėmesį į svarbius dalykus.

3. 20% savo laiko praleiskite galvodami, kaip išspręsti problemą, ir 80% praleiskite jai išspręsti. Ir ne atvirkščiai.

Žuvys

1. Susikoncentruokite į keletą svarbių dalykų ir pamirškite visus nereikalingus bei antraeilius dalykus. Nukreipkite visą savo energiją į dvi ar tris pagrindines užduotis.

2. Rašykite dienoraštį. Kiekvieną dieną užrašydami savo mintis ir veiksmus, galėsite lengvai sekti tikslų ir rasti tinkamiausią sprendimą. 

Be to, pakartotinai skaitydami įrašus galėsite aiškiai pamatyti savo pažangą ir išvengti tų pačių klaidų.

3. Jei jums nepatinka jūsų veikla, suraskite ką nors kita. Aplink mus esantis pasaulis keičiasi ir mes keičiamės kartu su juo. 

Tai, kuo mes džiaugėmės vakar, šiandien mūsų gali nedominti. Jei jaučiate, kad anksčiau mylimas verslas jūsų nebetenkina, laikas pagalvoti apie pokyčius.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].