2022-ieji bus gana sudėtingi metai. Šiuo laikotarpiu vertėtų įgyti tam tikrų teigiamų įgūdžių bei atsikratyti blogų įpročių. Bioenergetikos specialistai pataria 2022 metais atsikratyti vidinių demonų, kurių turi visų Zodiako ženklų atstovai. Taigi, kokių vidinių demonų vertėtų atsikratyti, kad metai būtų kur kas palankesni?

Tinginystė

2022 metais tingėti tiesiog draudžiama. Jei duosite laisvę šiam vidiniam demonui, jis  tikrai pasistengs, kad žlugtų visi jūsų planai. Kur nukreipsite savo žvilgsnį, ten ir bus nukreipti visi įvykiai. Neleiskite sau tinginiauti ir pasistenkite, kad reikalai pakryptų tinkama linkme.

Pavydas

Tai – pats pavojingiausias demonas, gyvenantis kiekviename iš mūsų. Nepavydūs žmonės gali tikėtis sėkmės meilėje, darbe ir versle.  Neleiskite sau galvoti, kad kiti žmonės yra geresni už jus, nes tai gali lemti žlugimą.

Perteklius

Turėtumėte labiau stebėti, kur išleidžiate savo pinigus. Jei leisite sau išlaidauti, anksčiau ar vėliau tikrai pajusite pinigų trūkumą. Taip pat vertėtų atsikratyti nebūtinų dalykų ir kuo mažiau prisirišti prie materialinių gėrybių.

Gobšumas

Gerais dalykais reikia dalintis. 2022 metais tai gali padėti prisišaukti sėkmę, todėl turite atrasti būdų, kurie jums padės nugalėti gobšumo demoną.

Neviltis

Nenusiminkite, jei ne viskas klostysis būtent taip, kaip jūs norėtumėte. Jei prarasite viltį, tikėtina, kad teigiamų permainų dar teks palaukti. Nekreipkite dėmesio į nereikšmingas smulkmenas ir susitelkite vien į tai, kas iš tiesų yra svarbu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].